+90 216 3398800

Atakent Mahallesi, Adaş Sk. No:9, 34760 Ümraniye İstanbul, TürkiyeParsis firması 2011 yılında İstanbul Çengelköy ofisinde iki ortaklı Limited Şirket yapısı ile faaliyete geçmiştir. Yıllar içerisinde portföyüne dünya ofis ve bankacılık ekipmanları liginde faaliyet gösteren bir çok üreticiyi katarak farklı, çözüm odaklı ve yaratıcı ürünler ithal etmiş ve teknik servis hizmeti vermiştir.

Kısa süre içerisinde birçok banka ile çalışmaya başlayarak bankacılık sektöründe faaliyetlerine devam etmiştir. Yıllar içerisinde yaşanan ekonomik krizler ve pazarın daralmasıyla birlikte farklı çözümler üretmeyi hedeflemiş ve parekendecilik sektörüne giriş yapmıştır. Bugün alışveriş ve parekendecilik sektörünün öncü firmalarına tedarikçilik yapmakta ve nakit operasyon sorunlarına çözüm bulmaktadır.

Portföyünde birçok banka, cit firması, parekende müşterisi bulunduran Parsis Elektronik firması, yeterli ve çözüm odaklı ürünleri ile Türkiye pazarının bir çok noktasına hizmet götürmektedir.

Başlıca ürünleri arasında; para sayma makinesi, madeni para sayma makinesi, banknot dedektörü, sahte para dedektörü, kağıt para makineleri, çek sayma ve okuma makineleri, termal yazıcı, kablolu termal yazıcı, kablosuz taşınabilir yazıcılar, bantlama makinesi, balyalama makinesi, kart sayma makinesi ve bunun gibi bir çok bankacılık ve ofis ekipmanları bulunmaktadır.

Firma olarak genç ve dinamik çalışan kadrosu ile, Ankara, İstanbul, İzmir, İstanbul avrupa, istanbul anadolu, gaziantep, antalya, kıbrıs, erzurum illerinde satış ve servis hizmeti vermektedir. Bu illerin dışında çevre iller olan Tekirdağ, Edirne, İzmit, Kocael, Adapazarı, Düzce, Yalova, Bursa, Balıkesir, Kırıkkale, Alanya, Kırklareli, Lüleburgaz, Trabzon, Rize, Denizli, Ayfon gibi birçok ile günlük ve haftalık seyahatler düzenleyerek arıza, bakım onarım ve satış faaliyetleri göstermektedir.

Parsis Elektronik firması dünyanın bir çok ülkesinden mümessillikle sahiptir, Cummins Allison Amerika Birleşik Devletleri, Brücke – Almanya, Cima – İtalya, SPRT – Çin Halk Cumhuriyeti, Puloon – Güney Kore Cumhuriyeti, Masterworks Automodules MA – Taiwan, GRG Banking – Çin Halk Cumhuriyeti

Anatohm tescilli markası ile kandi ürünlerini yaptıran ve ithal eden firmamız, tek katlı para sayma makinesi ve dedektör piyasasında en çok aranan ve tercih edilen marka haline gelmiştir


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 3398800
FacebookZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 11 km
AdresAtakent Mahallesi, Adaş Sk. No:9, 34760 Ümraniye İstanbul, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler 
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.