+90 542 495 10 95

Sakızağacı Mh., İstanbul Caddesi, 34720 Bakırköy İstanbul, TürkiyePause Ajans-Reklam Ajansı-Bakırköy
Yaratıcı fikirlerimizi güncel tasarım trendleriyle birleştirerek, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinmiş, profesyonel bir reklam ajansıyız. Özgün bakış açımızla ele aldığımız tüm çalışmalarımızın ortak noktası, ideal reklam çözümü olmasıdır.

Pause Ajans olarak artı fikirler üretip maksimum performans elde etmenizi amaç ediniriz çünkü bizim için her proje yeni bir heyecan kaynağıdır. Hayal ettiğiniz görsel etkiyi, bilgileriniz ile bütünleştirerek tanıtımınızı en göz alıcı şekilde hedef kitlenize sunarız.
Almanya’ da “Vodafone, Citibank, Edeka (Migros-Tansaş benzeri marketler zinciri), Unity Media (dijitürk ve d-smart benzeri kanal), Haribo, T-Home” gibi ve Amerika’ daki bazı markalara “Sanoxy, Technoline, Technoearth, Wacces, Home Acces” ajans hizmeti vermekle beraber, Türkiye’ de “Limon Company, Avva, Derimod” gibi bazı Türk markalarına tasarımlarımızı ve tecrübemizi profesyonel ekip ruhu ile güç katmaktayız.

Logo tasarım, Amblem tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, katalog tasarımı, broşür tasarımı, billboard tasarımı, raket tasarımı, gazete ve dergi ilanı tasarımı, afiş tasarımı, insert tasarımı, kutu, ambalaj ve etiket tasarımı, dijital art, web tasarımı, fotoğraf stüdyomuzda ürün çekimleri, tv reklam, tanıtım filmi, medya satınalma ve matbaa hizmetleri sunuyoruz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 542 495 10 95
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 9 km
AdresSakızağacı Mh., İstanbul Caddesi, 34720 Bakırköy İstanbul, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler             
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.