+90 312 230 8308

Kazım Karabekir, AnkaraTeknolojinin gelişmesiyle internetten alışveriş yapan kitlelerin sayısıda gün geçtikçe artmaktadır. Artık oturduğunuz yerden istediğiniz ürünü kapınıza kadar tek tıkla getirebilmekteyiz. bir çok firma piyasade rakipleri ile rekabet edebilmek için ürünlerini internetten satmaya başlamaktadır bununla beraber ülkemizde hızla artan internet kullanımı firmaların online satış işine ilgi duymalarınada neden olmuştur, teknolojiyi yakından takip eden firmalar arasında olan Pioneer Mehmet ürünlerini artık www.pioneermehmet.com sanal mağazasından da satışa sunmaya başlamıştır.

Sektördeki 20 yıllık tecrübesi ile tüm oto teyp ve ses sistemleri internet sitesinden satışa sunan Pıoneer Mehmet kaliteli hizmet ve satış sonrası desteği ile sektörde öncü olmaya devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini hep ön planda tutan Pıoneer Mehmet interntten satılan ürünlerinde de aynı hasasiyeti göstermektedir günümüzde internetten satışda güven ve müşteri memnuniyetinin çok önemli olduğunu bilen Pıoneer Mehmet’in sanal mağazası olan pioneermehmet.com dan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Oto teyp sektöründe geniş ürün yelpazesine sahip olan pıoneer mehmet ayrıca pıoneer markasının yetkili satıcısıdır pıoneer markası dışında Navigold, Avgo, Goldmaster, Navitech, Cyclone ve bir çok markanın oto teyp navigasyon hoparlör ve diğer ürünlerinin satışını yapmaktadır. Pıoneer Mehmet ekibinde bulunan konusunda uzman çalışma arkadaşlarıyla sizlere kaliteyi en ucuza sağlamaktadır.

Müşterilerine en kaliteli ürünü en uygun fiyatla vermeyi ilke edinmekle birlikte her zaman doğru ve ulaşılabilir hedefleri vardır. Hedeflerimize emin adımlarla ilerlemekteyiz. yüksek pazar payını, 20 yıla dayanan geçmişine, yüksek tecrübesine ve yılların getirdiği uzmanlığına borçludur. Bu doğrultuda her geçen gün müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmaktadır.

Kalitesini sektörünün gereksinimlerinin farkında olmasına ve bu yönde hizmet vermesine borçludur. Tüm işlerinin odak noktasında tamamiyle müşteri memnuniyeti bulunmaktadır. Sahip olduğu değerleri koruyarak, sektöründe öne çıkan firmalardan olmaya ve her geçen gün daha kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 312 230 8308
FacebookZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAnkara
Mesafe: 327 km
AdresKazım Karabekir, Ankara
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.