+90 232 441 21 17

Tan Mah. Kestelli Cad. 838. Sok. 10 Konak, IzmirPİRSAN PLASTİK Sektöründe 2000 yılından günümüze dek 2. Nesil yenilenmiş yüzü ve donanımı ile “ÖNCÜ ve LİDER FİRMA” lardan biri olarak yer edinmiştir.

Plastik, Pvc, Deri, Suni Deri, Frekans (Kaynak) yapıştırma, Gofraj Baskı, Serigraf Baskı, Uvi Baskı sistemi ile Hediyelik Tanıtım ve Ambalaj ürün çeşitlerinde her tür ve modelde siparişleriniz için çözüm ortağı olmaktadır.

Türkiye’de ve Uluslararası farklı sektörlerde yüksek adetli ve devamlılığı olan önemli projelere imza atmış olmanın Haklı Gururu ile, teknoloji ve yenilikleri takip ederek daha büyük hedeflere doğru yoluna devam etmektedir.

Sunduğumuz ürün yelpazesi içinde: Ruhsat Kabı, Poliçe Kabı, Araç Dosyası, Pasaport Kılıfı, Bavul-Bagaj Etiketi, Kredi Kartlık, Döviz Kabı, (Sayısal,Loto,İddaa) kupon kılıfları, Av Tezkere Kabı, Aşı Karne Kabı, Silah Ruhsat Kabı, Kilitli Pvc Poşetler, Fermuarlı Kalemlikler, Medikal Ambalajlar, Sulu Pvc Materyaller, Şeffaf Dosyalıklar, Yapışkanlı Pvc Malzemeler, Fuar çantaları, Seminer çantaları vb. birçok farklı ürün çeşidi yer almaktadır.

İyi’yi Değil, Mükemmel Olanı Tercih Edenler İçin Doğru Adres, Kaliteli Dürüst Hizmet…


Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 232 441 21 17
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİzmir
Mesafe: 329 km
AdresTan Mah. Kestelli Cad. 838. Sok. 10 Konak, Izmir
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler            
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.