Portakal Temizlik Şirketi
tren

Portakal Temizlik Şirketi

Soğanlı, Gezer Sokak, 34100 Bahçelievler/İstanbul, Türkiye
385 görüntüleme

Bahçelievler temizlik şirketi ve yakın çevresinde, alanında tecrübeli temizlikçi kadın kadrosuyla hizmetinizdeyiz! Mekân fark etmeksizin istediğiniz alanları en kısa sürede özenle temizliyoruz. Tecrübemiz sayesinde çok kısa sürede talep ettiğiniz temizliği sizlere sunuyoruz.

Bahçelievler koltuk yıkama Konut, iş yeri, dükkân, özel alanlarınızı özenle istediğiniz şekilde temizliyoruz. Birden fazla temizlikçi kadın isteğiniz olduğunda tercih ettiğiniz temizlik malzemelerini yanımızda getiriyoruz. İstediğiniz saat diliminde temizlenecek alana gelerek en kısa sürede teslim edecek şekilde temizliğe başlıyoruz! Ve en fazla sekiz saat içerisinde temizlik işimiz bitiyor.

Devamlı Temizlik
Temizletmek istediğiniz alanı ister günlük ister haftalık, isterseniz de sizin belirleyeceğiniz periyotlarda düzenli olarak temizleme hizmeti sunuyoruz. Beklentilerinize uygun şekilde, sizin belirlediğiniz saate göre mekânınıza gelerek en hızlı şekilde temizlik işlemine başlıyoruz. Mekân büyüklüğüne veya sizin tercihinize göre istediğiniz sayıda temizlikçi bayan personelimizle sizlere hizmet veriyoruz.

Doğru Yöntemlerle Uzman Temizlik
Her yüzey için farklı temizlik ürünleri kullanan tecrübeli kadın temizlikçi ekibimiz, sizin özel taleplerinizi dikkate alarak ince temizlik hizmeti veriyor. Temizlikçi kadınlarımız banyo, mutfak, ardiye, balkon gibi ıslak zeminlere özel temizlik gereçlerini en ufak detayı atlamayacak şekilde temizliyor. Uzman ekibimizin tecrübeleri sayesinde her türlü zorlu kir kolayca temizlenir.

Gereken her türlü temizlik aracını kullanan ekibimiz, her türlü yüzeyde inatçı lekeleri çıkarır. Halı veya kumaş mobilya gibi özel önem gerektiren yüzeylerde hassas bir işçilikle temizlik sağlarız.

Kurumsal Temizlik Hizmeti
Bahçelievler ve yakın çevresinde yer alan iş yeri, büro, poliklinik, kafe/bar, mağaza, fabrika gibi her türlü kurumsal alanın temizliğinde size bir telefon kadar uzağız! Kadın temizlikçi uzmanlarımız her türlü ortamı sizin için detaylı olarak temizler. İsteğiniz doğrultusunda her türlü kimyasal maddeyi çok titiz bir şekilde kullanacak olan kadın temizlikçi uzmanlarımızla mekanlarınız tertemiz olacak!

Hijyen Alanları Temizliği
Bakımevi, özel hastane, muayene, kuaför, güzellik salonu, berber vb. özel hijyen gerektiren her türlü alanı sizler için en kısa sürede sterilize ediyoruz. Müşterileriniz sağlığı her şeyden önemli. Unutmayın temiz bir iş yeri her zaman bir adım öndedir.

Kreş, etüt merkezi, dershane gibi çocuklarımızın ve gençlerimizin kullandığı yaşam alanlarda ekstra önemle temizlik hizmeti veriyoruz.
Belirtmeniz halinde, astım veya başka bir solunum hastalığı ya da alerjisi olan bireylere karşı özel tedbirlerle hizmet sunuyoruz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.