Procar Oto Kiralama

Procar Oto Kiralama

Cumhuriyet Meydani, Ertuğrul Mh., Tekirdağ

1990 yılı itibariyle yurtdışında faaliyete geçen Ballıoğlu Grup bünyesinde kurulan Procar Rent A Car, 2012’den bugüne Türkiye’de hizmet vermeye başlamıştır. Tekirdağ ve Çorlu’daki beş kiralama noktası ile farkını göstermiştir.

Procar Rent A Car’ın kurucusu olan Ballioglu Grup firmanın bugünü ile geleceğe yönelik hedefleri hakkında açıklamalarda bulundu.“Teknik donanımı yüksek marka ve modellerden oluşan ve her yıl artan araç filomuzu,çalışanlarımızın’da güleryüzlü hizmetleriyle son sürat devam ettiriyoruz.Parkımızdaki araçlarımızda müşterilerimizin güvenliğini sağlayabilecek Trafik sigorta ve araçlarla ilgili tüm ekipman ve donanımların eksiksiz olmasını şirket prensibi olarak görmekteyiz. Yakın gelecekteki hedeflerimiz arasında yer alan, sağlam adımlarla firmamızın köklü bir kuruluş haline gelmesi ve vizyonumuzun da etkisiyle yapımızın güçlenmesini hedeflemekteyiz”diyerek sektörde ne kadar iddialı olduklarının altını çizdi.

ÖNCELİĞİMİZ; “HER ZAMAN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ”

Procar Rent A Car firması olarak önceliklerinin “müşteri memnuniyeti” olduğunu belirten Murat Ballı, müşterilerin memnun kalmalarını sağlayacak kriterleride şöyle sıraladı;

*Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda müşterilerimizin tüm hizmet ve beklentilerini karşılamak.

*Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin tatmin ve moral değerlerini artırarak memnuniyetlerini sağlamak.

*Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde çalışmasını sağlamak.

*Otomotiv sektöründe ilerleyerek yeni imkanları filomuza yansıtmak.

*Mevcut ve yeni araçlarımız ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.

*Otomotiv sektörüne kiralama ve transfer faaliyetlerini entegre ederek gelişmek.

Dolayısıyla siz değerli müşterilerimize Procar Rent A Car Ailesi olarak en kaliteli hizmeti sunmaktır, diyerek sözlerini sürdürdü.

YURTDIŞINDAKİ TECRÜBELERİMİZİ TÜRKİYE’YE TAŞIYORUZ

Marmara Bölgesi’ nde , hızlı bir şekilde büyüyen firmalarının, Rent A Car sektöründe fark yaratarak yeni boyutlar kazandırdığını belirten Murat Ballı; “Procar Oto Kiralama müşteri memnuniyetini üst seviyede tutarak farkını ve profesyonelliğini ülkemizde de kanıtlamıştır.İyi hizmet politikasında iddialı ve etkili olduğu asıl alan olup, gerek bireysel gerek kurumsal kimlikteki müşterilerini araç satın almadan araç sahibi yapma hizmeti sunmaktır. Müşterilerimizin tüm toplantı ,seminer, gezi ve özel günleri gibi organizasyonlarında yanında olmaktadır. Kaliteli hizmeti kendine ilke edinen firmamız bu yolda ilerlemeye devam etmektedir.Geniş araç filosuna sahip olan firmamız bu alanda deneyimli personellerimizin de hizmetleriyle her geçen gün daha fazla yükseliş göstermektedir.Procar Oto Kiralama, düşük kilometreli çok sayıda marka ve model filosu ile siz müşterilerimize konforlu seyahatler sunar”diyerek sözlerini sonlandırdı.

Procar Oto Kiralamayla, Özgürlük Elinizde!


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.