Sade Ofset

Matbaacılar Sitesi 2. Cadde No:177 34204 Bağcılar İstanbul Türkiye

Sade Ofset Matbaacılık Ltd. Şti. 1974 yılında Galip Demir (1939-2007) tarafından İstanbul‘da kurulmuştur. Kurumsal doküman hizmetleriyle başlayan firma, kuruluş yıllarını takip eden yıllarda promosyon ve reklam materyalleri basımı yapmıştır ve sonra broşür etiket ve ambalaj malzemeleri üretimine odaklanmıştır. Firma, şu anda ikinci kuşak yöneticileri tarafından yönetilmektedir. 2014 itibarıyla firmamız 3000m2’lik alanda 65 kişilik ekibiyle hizmet vermektedir.

Broşür etiket üretimine 2005’te başlandı, firmamız Türkiye’nin ilk ve en büyük broşür etiket üreticisidir. Üretim kapasitesi 2013’te yapılan yatırımlarla 2 katına çıkmıştır. Tüm üretim süreçleri bir arada toplanmıştır. Rekabetçi fiyatlar ve kalite avantajı sayesinde firma, ürünleri Batı Avrupa’ya ihraç etmeye başlamıştır. Broşür etiket teslimatları, Avrupa ülkelerine hava kargo ile kısa sürede yapılmaktadır.

Tutkalsız etiketler ve çikolata ambalajları, diğer uzmanlık alanlarımızdır. Firmamız, yıllık 100 milyon adet ile Türkiye’nin ikinci en büyük çikolata ambalajı üreticisidir. Yerel ve uluslar arası markalara çok özel kâğıt ambalajlar sunmaktayız.

Referanslarımız ve daha fazla bilgi için lütfen web sitemize bakınız.

Saygılar,
Özgü Kurtoğlu / İhracat Müdürü
SADE OFSET, İstanbul


Twitter
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle