+90 539 739 18 29

Çağlayan Mah. Kağıthane Caddesi Kanarya Sokak No:4 Kağıthane İstanbul2012 yılında Ofisse olarak başladığımız iş hayatımızda hızlı ama emin adımlarla ilerledik. Her geçen gün kendimizi geliştirdik, hem Türkiye, hem de dünya trendlerini takip ederek zengin bir ürün portföyü oluşturduk.

Bünyemizde bulunan ahşap, döşeme ve cila atölyelerimiz ve ile devam ettiğimiz yolculuğumuza, ikinci mağazamızı ve ikinci markamız olan ModoLegno’yu da dahil ettik.
Ofisse ve ModoLegno olarak Kağıthane/İstanbul’da yenilikçi, dinamik ve güler yüzlü ekibimizle hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Başarı için ilk şart gelişmedir diyerek yeni markamız sandalyekeyfi.com’u sizlerin beğenisine sunuyoruz.

sandalyekeyfi.com ile sizleri hayal gücünüzün bir tık ötesine götürecek, keyif dolu bir tasarım deneyimi paylaşmaya davet ediyoruz.

Modern Eames sandalye modeli, tolix sandalye modeli, tel sandalye modeli ve diğer tüm sandalye modellerini bulabileceğiniz bir platform.

Sandalye Keyfi neler yapıyor?

Müdavimi bol rahat ve samimi bircafe ya da ilham veren şık bir ofis… İster evinizde huzur bulduğunuz bir kitap okuma köşesi, isterseniz dostlarınızı en sıcak şekilde ağırlayabileceğiniz bir yemek masası.
En keyifli mekanları oluşturabilmeniz için kaliteli ve göz alıcı sadece bir tık uzağınıza getirdik. Modern, klasik ya da retro. En şık tasarımları ulaşılabilir fiyatlarla sizlere sunmayı amaç edindik.
Rahat edebileceğiniz ve keyif alabileceğiniz ortamlar yaratırız. En modern tasarımları sunarız.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 539 739 18 29
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 7 km
AdresÇağlayan Mah. Kağıthane Caddesi Kanarya Sokak No:4 Kağıthane İstanbul
Sektör,
Anahtar Kelimeler      
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.