+90 534 683 75 11

Fahri Korutürk Mahallesi, 872. Cd. No:234, 06480 Mamak/Ankara, TürkiyeAnaokulu malzemeleri alanında faaliyet gösteren firmamız tedarikçilerinden uygun fiyatlarla tedarik ettiği yüksek kalitedeki, sağlık standartlarına uygun ürünleri Türkiye’nin her köşesindeki müşterilerine uygun fiyatla ulaştırmak için kurulmuştur.

Sektördeki müşterilerine www.sa-rem.com web sitesi ile ulaşan firmamız farklı bir hedefle girmektedir. Hedef kitlesini çocuk ürünleri satın alan müşterilerden daha öteye götürmeyi planlamaktadır. Geniş bir reyon yapısına sahip büyük bir markete dönüşmek için yatırımlara hız vermiştir. Bu konsept teki ilk projemiz olan www.sa-rem.com online satış sistemine dönüşmüştür. Kalite konusundaki titizliğimiz ve müşteri memnuniyeti konusundaki kararlılığımız sektörde en büyüklerden biri olabilmemizin tek şartıdır. Bunu biliyoruz. Ve bu uğurda koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz.

Sizin için seçtiğimiz her ürün öncelikle bizim süzgeç lerimizden geçer, kalite konusunda önce bizim onayımızı alır ve ardından siz müşterilerimize ulaşır. Ve bizim müşterilerimiz bizim sunduğumuz ürünleri kullanırken, bu kontrol mekanizmasının güvenini yaşarlar.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 534 683 75 11
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAnkara
Mesafe: 355 km
AdresFahri Korutürk Mahallesi, 872. Cd. No:234, 06480 Mamak/Ankara, Türkiye
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler