+90 530 1146546

Turgut Reis Mahallesi, Kaideli Sk. No:4, 42010 Meram Konya, TürkiyeElevatorsan® 2005 yılından bugüne kadar; tohum bakliyat işleme ve iyileştirme, z tipi elevatörler, devirmeli tip elevatörler, helezonlar, karıştırıcı mikserler, pvc-modüler-konveyör bantlar, aeromekanik konveyörler, esnek vidalı konveyörler, çimento/alçı/kalsit siloları gibi taşıma ve depolama sistemlerinin önemli elemanlarını titizlikle üretmektedir.

Taşımak ve depolamak istediğiniz ürünlerinize göre (ister sıcak ister dondurulmuş ister asidik kimya ürünleri isterse de gıda ürünleri) gerekli araştırma-geliştirme çalışmaları yapılıp güzel sonuçlar elde etmek için yoğun çaba sarf etmektedir.

Elevatorsan®’ da isteğinize uygun her türlü taşıma ve depolama sistemi hakkındaki probleminize muhakkak çözüm bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin taşıma ve depolama ile ilgili problemlerinizi çözmek elevatörsan için büyük bir keyiftir.

Elevatorsan® yapmış olduğu tasarımlarını cad/cam ortamında oluşturup gerekli analizlerini yaptıktan sonra üretime geçmektedir. Elevatörsan üretmiş olduğu ürünlerin sac aksamlarını ister krom-nikel (paslanmaz) ister karbon çeliği olsun tamamının lazer ortamında kesimlerini yaparak uygulamaya geçmektedir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 530 1146546
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletKonya
Mesafe: 465 km
AdresTurgut Reis Mahallesi, Kaideli Sk. No:4, 42010 Meram Konya, Türkiye
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler    
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.