SumerGroup Plastik Elektrik İnşaat Teknoloji Ltd. Şti.

SumerGroup Plastik Elektrik İnşaat Teknoloji Ltd. Şti.

Yenidoğan Mh., Numunebağı Caddesi 70-74, 34200 Bayrampaşa/İstanbul İli, Türkiye

ilk olarak plastik malzeme üretimi konusunda teşebbüse geçilmiş, her türlü plastik enjeksiyon fason ve tedarikçi olarak işlev görmüştür. daha sonra plastik boru konusunda üretim sürecine girmiş ve kendi ürünlerini çıkarmaya başlamıştır plastik malzeme boru profil enjeksiyon ve ekstrüzyon üretimi devam ederken, kalıp üretimine ve elektrik malzemesinin bir kısım ürünlerini de portföyüne eklemiştir.

lpg firmalarına tüplerde kullanılan plastik malzemeleri üretmiş, üretmektedir.

elektrik malzemesinin tüm çeşitlerinin dağıtımı konusunda elektrik grubunu faaliyete geçiren Sümer group, İstanbul, batı Karadeniz, Trakya gibi geniş bir bölgede pazarlama organizasyonu oluşturmuştur, yapı inşaat grubu olarak ise hedef, konut ve ticari yapılarda faaliyet sürdürmek, güzide projelere imza atmaktır.

Sümer group, deprem kuşaklarının her an kabüs olabileceğini bildiğimiz ülkemizde konut ve diğer yapıların üretilmesi her bakımdan stratejik bir konu olup, aşırı sorumluluk taşınması gereken sektör olduğunu düşünür.

Sumergroup, bünyesine, ülkemizde ve dünyada parlayan bir sektör olan sigorta grubunu da eklemiş, elementer, mal ve hizmet, sağlık sigorta branşlarında faaliyet sürdüren sigorta şirketleri yle iddialı bir şekilde işlevlerini sürdürmektedir.. Sümer sigorta grubu, ekonorm sigorta ve Sümer sigorta şirketlerinden oluşmuştur.

Sümer sigorta grubu yetkili olduğu sigorta branşları, kasko, trafik, deprem(dask) konut, yangın, hırsızlık, işyeri paket sigorta, nakliyat, makine, kırılma, elektronik cihaz, inşaat bütün riskler, üçüncü şahıs mali mesuliyet, ihtiyari mali sorumluluk, emniyeti suiistimal, kasa sorumluluk, ferdi kaza, ferdi kaza koltuk, mesleki sorumluluk, ortak yerler bina, sağlık sigortaları gibi konulardır şirketlerimiz, başak groupama, hdi, Anadolu sigorta şirketleriyle çalışmaktadır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.