+90 256 811 2080

Yeni, Ortaokul Cd. No:34, 09270 Didim/Aydın, Türkiye


tekvin-construction.jpg

Faaliyetlerine 2000 yılında kurduğu Tekvin İnşaat ile başlayan Tekvin İnşaat Grubu, İnşaat ve Turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Tropicana Resort ile üretimini tamamladığı projelerde çizgi üstü standartları yaşam standardı haline getirmeyi başaran Tekvin İnşaat, bugüne kadar tamamladığı projelerle 300’ün üzerinde nitelikli konut inşa etmiş ve bu projelerin birçoğunda hızlı satış rekorlarının ve arzın çok üzerindeki talebin haklı gururunu yaşamıştır.
Tekvin İnşaat’ın ürettiği Tropicana Resort ile üretilen her yeni projede daha yenilikçi ve ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm detayların düşünülmesi amaçlanmıştır.
İnşaat sektörünün yanında Turizm sektöründe de tecrübesi ile başarılı işlere imza atmaya devam eden Tekvin İnşaat, Yaz turizminin gözde merkezlerinden Akbük’te yeni projesi INFINITY RESIDENCES & SPA ile Turizm sektöründeki önemli oyunculardan biri haline gelmiştir.

Sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da en büyük ve kapsamlı spor ve yaşam alanları olan INFINITY RESIDENCES & SPA, içinde yer alan açık yüzme havuzları, SPA merkezi, hamam, buhar odası, son teknoloji fitness salonları, KidsClub, Squash, masa tenisi, voleybol sahası, mini futbol sahası ve basketbol sahaları ile hizmet vermektedir.

Yakın zamanda faaliyetlerine başlayan Tekvin İnşaat, gerçekleştirdiği yatırımlar ile Türkiye’nin çevreye duyarlı bir şekilde kalkınmasına katkıda bulunmayı ilke edinmiştir.
Tekvin İnşaat, Türkiye’ye değer katan ve ekonomiye yön veren büyük projelerin yanı sıra kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle eğitim, çevre, kültür, sanat ve sağlık alanlarında yürütülen çalışmalara destek vermektedir. Geleceğin Türkiye’sinde üstlendiği öncü rolü sürdürmeyi hedefleyerek, tüm kaynaklarını bu doğrultuda kullanmaktadır.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 256 811 2080
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAydın
Mesafe: 431 km
AdresYeni, Ortaokul Cd. No:34, 09270 Didim/Aydın, Türkiye
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler