TM Shop Hediyelik Eşya

TM Shop Hediyelik Eşya

Palmiye Mh., 2. Caddesi No:24, 33110 Mersin/Mersin, Türkiye
1,002 görüntüleme

Herkese Merhabalar,

Ben Tolunay Fatih. Uzun yıllar süren Turizm ve Lojistik sektörüyle geçen meslek hayatım sonrası, çocukluk hayalini gerçekleştirebilen bir kadın girişimciyim. Hikayem, 2012 yılında kardeşimin, “kendi işimiz olsun” önerisiyle başladı.

Çocukluğumdan beri ilginç ve sıradışı ürünler hep dikkatimi çekmiş, almış ve kullanmışımdır. Araştırmalarımız sürecinde, internette ve tv de gördüğümüz ilginç ürünlerin face to face (yüzyüze) satışın yapılabileceği bir mağazanın olmadığını fark ettik ve Sıradışı Ürünler Satış Noktası fikri oluştu.

Aracımın arkasında belli bir süreçte geçen seyyar satıcılığım ve ürünlere ilgi sonrası,
Mersin’deki Minik Mağazamı açmaya karar verdik.

2013 ocak ayında da mağazam resmi olarak faaliyete geçti. Şimdi de sizlerden gelen talepler doğrultusunda, internet üzerinden güvenle alışverişinizi yapabileceğiniz, bir e-ticaret sitesiyle hizmetimiz devam ediyor.

T&M Shop açılımı; 2 kardeş olan, Tolunay & Mehmet’in baş harflerinden oluşan, “T ve M’ nin Mağazası” anlamına gelmektedir. TMSHOPTR ise , “Türkiye’deki T ve M’nin Mağazası” anlamına gelmektedir.

Facebook / twitter ve instagramda da tek adres : tmshoptr

Sitemizde yer alan tüm ürünler, benim ve ailemin evlerimizde bizzat kullandığımız ürünlerdir. Önce bizler test ediyoruz ve onaylıyoruz, sonra sizlere sunuyoruz. Beğenmediğimiz ürünler, ürün yelpazemizden direk çıkartılıyor.

Piyasada ve internet sitelerinde görmüş olduğunuz ürünlerin en az 4 kalitesi bulunuyor. Sizler için en iyi kaliteyi ve performansı gerçekten iyi olan ürünleri sunabilmek görevimiz olup, sizlerin memnuniyetini kazanmak mutluluğumuz ve gururumuzdur.

Huzurlu ve mutlu, güzel günler sizlerin olsun. Esen kalın…

Saygılar,

Tolunay Fatih


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.