Trans-El Elektrik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
tren

Trans-El Elektrik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Koçören Köyü, Şanlıurfa Osb, 3. Caddesi, 63000 Şanlıurfa, Turkey

TRANS-EL Transformatör, Sanlıurfa Organize sanayi bölgesinde 3500m2 kapalı alan,5000m2 acık alan olmak üzere toplam 8500m2 alanda hizmet vermektedir. Kalitesi ISO 9001 2000 Kalite Sistemi ve ISO 14000 Cevre Yönetim Sistemi belgeleriyle tescil edilmis olan TRANS-EL transformatörleri, uluslararası akreditasyona sahip ICMET CRAIOVA / ROMANYA test laboratuarından sertifikalıdır.

TRANS-EL’in üretiminde kullandığı tüm girdi ve hammaddeler kalitesi dünyaca tanınmıs yerli ve yabancı üreticilerden temin edilmektedir. Bu bakımdan, TRANS-EL Transformatörleri en kaliteli malzemelerden ve güvenilir metotlarla üretildiğinden maksimum yarar sağlamanın yanı sıra, kullanıcılara minimum bakım avantajı sunmaktadır.

25 kVA ‘dan 5000 kVA’ya kadar guc ve 36 kV’a kadar gerilim özelliklerine sahip Yağlı tip, Hermetik veya yağ genlesme depolu, Harici / Dahili tip, Güç , jeneratör ve dağıtım Transformatörleri üreten TRANS-EL ‘in üretimleri ekonomik, yüksek verimli, emniyetli olup yürürlükte olan standart ve sartnamelere uygundur.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.