+1 6478732002

951 Wilson Ave, North York, Ontario, KanadaKanada Türk İş Adamları ve Yatırımcılar Derneği (TUBIAC) kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. TUBIAC olarak Kanada’ya inşaat sektöründe yatırımlarını genişletmek isteyen yatırımcılar ile birlikte güçlü bir ilişki olması gerektiğini amaç edinen bir kuruluş olarak 2017 yılında faaliyete geçmiştir. Aynı zamanda inşaat sektöründe bulunan Kanadalı Türklerin kendi aralarında çok güçlü bir bağ oluşturmalarına yardımcı olmayı amaç edinmiştir.

TUBIAC bir dernek olarak, Türkiyede’ki yatırımcılar ve Kanada’da önde gelen inşaat sektöründeki firmalar arasında köprü kurarak Kanada ile Türkiye arasındaki ticari ilişkileri geliştirmeye adamıştır. Ayrıca, Kanada’daki Türk iş adamlarını ve Müteahhitlerini, üyeler arası ağ oluşturma fırsatları sağlayarak birleştirmeye adamıştır.

Üyelik, üyelere TUBIAC’ın düzenleyecek olduğu etkinliklere özel giriş sağlayacaktır. Aynı zamanda üyeler, sektördeki değişiklikler hakkında güncellemeler alıp, gelecekte düzenlenecek iş eğitimlerine katılabileceklerdir. Üyeler, Kanada’nın gelişimlerini etkileyecek ve hem Kanada’da hem Türkiye’de kurumsal profil yetiştirme fırsatlarına ulaşacaktır.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+1 6478732002
FacebookZiyaret Et
ÜlkeCanada
Bölge/EyaletOntario
Mesafe: 8,193 km
Adres951 Wilson Ave, North York, Ontario, Kanada
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler       
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.