Kanada Türk İş Adamları ve Yatırımcılar Derneği

Kanada Türk İş Adamları ve Yatırımcılar Derneği

951 Wilson Ave, North York, Ontario, Kanada
1,514 görüntüleme

Kanada Türk İş Adamları ve Yatırımcılar Derneği (TUBIAC) kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. TUBIAC olarak Kanada’ya inşaat sektöründe yatırımlarını genişletmek isteyen yatırımcılar ile birlikte güçlü bir ilişki olması gerektiğini amaç edinen bir kuruluş olarak 2017 yılında faaliyete geçmiştir. Aynı zamanda inşaat sektöründe bulunan Kanadalı Türklerin kendi aralarında çok güçlü bir bağ oluşturmalarına yardımcı olmayı amaç edinmiştir.

TUBIAC bir dernek olarak, Türkiyede’ki yatırımcılar ve Kanada’da önde gelen inşaat sektöründeki firmalar arasında köprü kurarak Kanada ile Türkiye arasındaki ticari ilişkileri geliştirmeye adamıştır. Ayrıca, Kanada’daki Türk iş adamlarını ve Müteahhitlerini, üyeler arası ağ oluşturma fırsatları sağlayarak birleştirmeye adamıştır.

Üyelik, üyelere TUBIAC’ın düzenleyecek olduğu etkinliklere özel giriş sağlayacaktır. Aynı zamanda üyeler, sektördeki değişiklikler hakkında güncellemeler alıp, gelecekte düzenlenecek iş eğitimlerine katılabileceklerdir. Üyeler, Kanada’nın gelişimlerini etkileyecek ve hem Kanada’da hem Türkiye’de kurumsal profil yetiştirme fırsatlarına ulaşacaktır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.