+90 212 2938674

Asmalı Mescit Mahallesi, General Yazgan Sk. No:1, 34430 Beyoğlu İstanbul, TürkiyeTünel Yapım, temsil ettiği firmalara, tanıtım amaçlı kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuştur.

2008’den bu güne hizmet veren Tünel Yapım müşterilerinin vazgeçilmez bir çözüm ortağı olurken, tanıtım , reklam filmleri, fotoğraf çekimleri ve sanal tur yapımları gibi hizmetleri ile firma, ürün tanıtımlarını en kaliteli şekilde yapmaktadır, yenilikçi, yüksek kaliteli, profesyonel hizmetler vermektedir.

Tünel Yapım firmaların tanıtım ihtiyaçlarını giderirken hangi hassasiyetlerinin olduğunu, beklentilerinin neler olduğunu iyi analiz eder ve çözüme kavuşturur. Bu çözüm; ajans çalışanlarımızın uzun yıllara dayalı tecrübe ve birikimlerini detaylı olarak kullanmaları ile mümkün olmaktadır

Doğru stratejiler geliştirerek, hedef kitleye, en uygun bütçe ile ulaşmaya çalışır. Bu yatırımın karşılığını verebilme telaşını ve aktivitelerini mükemmel kılmaya çalışmaktadır.

Tünel Yapım amatör ruhuna ve profesyonelce iş planlarına ve tasarım yeteneklerine güvenerek; çözüm arayan müşterilerine yıllardır yüksek kalite çözümler sunmaktadır.

Tanıtım Filmleri,
Reklam Filmleri
Sinema Filmleri
Belgesel ve Eğitim Amaçlı Filmler,
Fotoğraf Çekimleri,
360 Sanal Tur çekimleri,
Hava Çekimleri,
Grafik tasarımlar,
Katalog ve Ürün Tanıtım tasarımları
3D Uygulamaları alanlarında, etkin çözümler sunmaktadır.

Prensibimiz, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, en kaliteli ve en etkin çözümleri sunmak, çalışmalarımızı yüksek performans ile mümkün olan en kısa sürede bitirmek, uygun fiyat politikamızla birlikte %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktırWeb Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 2938674
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 2 km
AdresAsmalı Mescit Mahallesi, General Yazgan Sk. No:1, 34430 Beyoğlu İstanbul, Türkiye
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler         
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.