Umut Nakliyat Antalya

Sedir Mh., Gazi Bulvarı Yanyolu No:116, 07500 Muratpaşa/Antalya, Turkey

Firmamız 1990 yılında başladığı şehiriçi şehirlerarası nakliye taşımacılığı ve şehir içi nakliye işlerine 2005 yılından itibaren gelişen nakliye kolu Evden eve taşımacılığıda dahil ederek devam ettik.

Asansörlü Evden eve taşımacılıkta Avrupa standartlarını baz aldığımız için Almanya’dan özel Nakliye Asansörü getirerek Antalya bölgesinde tek olduk. Özellikle paketlemede çağdaş ambalajlama gereçlerini hemen uygulamaya soktuk. Buna en son örnek elbise ve giyim malzemelerinde kullandığımız askılı kutulardır.

Ilkelerimiz; Bütün faaliyetlerimizde müşteri memnuniyetini gözönünde tutmak ve bu doğrultuda ulusal ve uluslar arası kabul edilmiş değer ve standartlara uygun ürün ve hizmet sunmak. Tüm personele kalite bilincini yaymak, eğitimlerle bilgi ve becerilerini artırmak, takım çalışması prensibini benimsetmek ve böylece sürekli gelişme faaliyetlerine katkıda bulunmalarını sağlamak Günümüzün gerekleri olan kalite, verimlilik ve zamanında teslim şartlarını her aşamada gerçekleştirerek maliyetleri azaltmak ve müşteri şikayetlerini önlemek . Yukarıda belirtilen prensipler doğrultusunda müşterinin ve çalışan personelin firmamıza duyduğu güvenin sürekliliğini sağlamak.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle