Yapar Paslanmaz Metal Çelik Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.

Karacasu Kırım Mahallesi, Gaziantep Kahramanmaraş Yolu No:2012, 46090 Güzelyurt Kahramanmaraş, Türkiye

Bir aile şirketi olan Yapar Paslanmaz 1974 Yılında Kahramanmaraş’ta kuruldu. Firma başlangıçta küçük ölçekli işletme olarak 15 yıl hizmet verdi. Sonraki dönemlerde çelik konstrüksiyon bakım ve imalat olarak faaliyetlerine devam etti. 1998 yılından itibaren mühendislik hizmetleriyle paslanmaz çelik sektöründe şehrin öncü firması olmuştur. Bölgenin gıda, tekstil ve diğer sanayi kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu paslanmaz çelik ekipmanlarının üretim satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürmektedir. Yapar Paslanmaz Dünyaca ünlü Kahramanmaraş dondurması imalatında kullanılan son teknoloji ürünü dondurma kazanları ve ekipmanlarının üretiminde şehrin lider firmasıdır. Tekstil firmalarının ihtiyaç duyduğu üretim elemanları depolama, ısıtma, soğutma tesisat ekipman ve parçalarının aranan markası Yapar Paslanmazdır.

Üretim aşaması firmaların ihtiyaçlarına bağlı olarak deneyimli mühendis ve teknisyen kadrolarımızla titizlikle yürütülmektedir. Projelerimiz AR-GE sürecinden üretim ve satış sonrasına kadar modern mühendislik ve 40 yılı aşkın iş tecrübesi birlikteliğiyle sektöre yön vermiştir.

Şimdiki hedefimiz ise “Paslanmaz Adına Herşey” sloganı ile yola devam etmek.

Yapar Paslanmaz İnovatif proje ve üretimleriyle sektöre yön veren 40 yıla aşkın bir süredir faaliyet gösteren milli ve yerli bir firmadır. Çevre ve insan odaklı olarak faaliyetlerini sürdürmesi, katma değeri yüksek ürünlerin üretimi sayesinde ithalatının önüne geçilmesi ayrıca önemlidir. Yapar Paslanmaz Firmaların talepleri doğrultusunda taahhüt ettiği şekilde ve zamanında üretim ve hizmetlerini sürdürmektedir. Yapar Paslanmaz referans ve tecrübesiyle geleceğe güvenle bakmaktadır.


Facebook
Twitter
Instagram
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle