Yol Yardım Ara | Oto Çekici

Yol Yardım Ara | Oto Çekici

Eskiömerler, Unnamed Road, 38100 Kocasinan/Kayseri, Türkiye

Türkiye’nin Oto Çekici ve yol yardım ailesine hoş geldiniz.!

Türkiye’nin hemen her yerine oto çekici, oto kurtarıcı, oto lastik, hizmetinize açılmıştır.

Otoban, oto yolu ve Karayollarının bir gün bile boş kalmadığı ve ulaşımın sürekli olduğu bu yollarda aracınızın

arızalanması ya da kaza yapmanız durumunda tüm Türkiye’nin her noktasında Oto Çekici ve Oto Kurtarıcı olarak yol yardım ara firmamız olarak sizlerin yanınızdayız.

81 ilin 956 ilçesinin sizler neresinde olursanız olun acil durumlarınızda oto lastik, oto kurtarıcı veya oto çekici olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz!

Siz veya Aileniz ile seyahat ederken Türkiye’nin Edirne’sin den Kars’ına, Otobandan Otoyola, İzmir’den Van’a

Türkiye’nin batısından doğusuna uzanan yollarından olan E 5, D 100 ya da Zonguldak, Sakarya, Düzce, Bartın, Kastamonu, Erzurum, Sinop, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin, Ardahan, Ağrı illerinden geçen çevre yolu üzerinde yolda mı kaldınız. ?

7 gün / 24 saat Hemen araya bilirsiniz : 0 546 246 67 89 istediğiniz il veya ilçe de yol yardım ara ile oto çekici anında bulabilirsiniz

Çekici Nerelerde Var ?

Hayatın tüm yolarında Oto Çekici olarak Türkiye’nin İli veya ilçesinde, mahallelerinde, otoyol veya otobanının neresinde olursanız olun acil oto çekici hizmeti Anında siz nerden isterseniz o an yanınızda dır.

Hiçbir zaman kaza geliyorum demez siz ne kadar dikkatli olursanız olun,, ama firmamız bünyesine kayıtlı çekicilerimizden birini acil durumlarınızda, gece gündüz hemen yanınızda bulabilirsiniz!!!

Acil Oto Çekici aradığınız zaman, konumunuza ve ya olay yerine en yakın çekicimiz hemen gelir.
Konumunuza en yakın çekicilerden biri sizin yardımınıza gelerek, hızlı bir şekilde aracınızı en yakın servis, onarım ya da istediğiniz bir konuma ulaşımınızı sağlayarak sizleri zor durumdan hemen kurtarırız.

Talebiniz doğrultusunda profesyonel ekibimiz ve hızlı yol yardım hizmetimizle size her yerde ulaştığı gibi, sizde artık her yerden ekibimize kolayca ulaşabilirsiniz artık.

Kolay kullanım sıralı menü özelliğine sahip olan, şu an içinde bulunduğunuz web sitemizden veya yakında zamanda açılacak olan mobil uygulama hizmeti ile taleplerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirerek ulaşa bileceksiniz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.