Yörük İlaçlama ve Çevre Çözümleri

Yörük İlaçlama ve Çevre Çözümleri

İlkadım, Saadet Cd, 59, Zafer Mh., Samsun
879 görüntüleme

İlaçlamayı Samsun merkezde yaptığımız gibi Tekkeköy, Çarşamba, Salıpazarı, Terme, 19 mayıs, Bafra, Alaçam, Yakakent, Asarcık, kavak, havza, Vezirköprü ve merkez ilçeler olan Canik, İlkadım ve Atakum’da 7/24 hizmet vererek ilaçlamalarımızı yapmaktayız.

Bunun haricinde kurumsal firmaların Çorum, Ordu, Tokat, Amasya, Sinop, illerinde ki ve ilçelerinde ki ilaçlamaların yani fabrika, gıda üretim tesisi, catering ve mağaza ilaçlaması firmamız tarafından yapılmaktadır.

Yörük ilaçlama ve çevre çözümleri olarak yaptığımız uygulamalar evlerde, alışveriş merkezleri, yaşam siteleri, sanayi siteleri, catering, inşaat şantiyeleri, hes şantiyeleri, ilaç fabrikaları, hastaneler, askeri birlikler, tarımsal işletmeler. çatılarda, bodrumlarda, kalorifer dairelerinde, kömürlüklerde, işyerlerinde, ofislerde, uçak ve gemilerde, fırın, market, lokanta, büfe, dershanelerde, turistik tesislerde, tüm açık alanlarda, yeşil sahalarda, tüm kapalı alanlarında, pastane, otel, fabrika, üretim tesisi, mandıra ve tarihi eserlerinizin ilaçlanmasında hizmet vermekteyiz.

Bunları tek tek saymamızın sebebi, bizi arayanların çoğunlukla bu tip yerlerde olmasından kaynaklanmaktadır. Ancak siz de biliyorsunuz ki bizim işimiz haşere, böcek ile kemirgen dediğimiz fare, geme, lağım faresi gibi hayvanlarla olmaktadır. Bunların bu tip size zarar veren hayvanların her yerde olması mümkündür. Siz istediğiniz sürece biz mutlaka çözüm için yanınızda olacağız.

Yörük İlaçlama Çözümleri kalite yönetim sistemi kapsamında;

• Resmi kurumların, özel kuruluşların iç ve dış mekan temizliği
• İlaçlaması
• Bahçe bakımı
• Yabancı ot ilaçlaması bulunmaktadır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.