Zambak Kağıt Makine

Yakuplu Mahallesi, Hürriyet Blv No:5, 34524 Beylikdüzü Osb Beylikdüzü İstanbul, Türkiye

Kağıt Konverting, Karton Bardak ve Köpük Tabak Makinaları için En Doğru Adres!

ZAMBAK KAĞIT, temizlik kağıtları konverting, karton bardak imalatı ve köpük tabak imalatındaki üretici firmalara, altyapı danışmanlığı ve makina tedariki konularında hizmet verebilmek için, 2003 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren, müşterilerine en doğru çözümleri sunabilmek için, bu sektörlerde önde gelen pek çok uluslararası firma ile işbirliğine gitmiştir.
Yapmış olduğu uluslararası projeler ve çalışmalar ile kısa sürede, sektörde hak ettiği yeri ve güvenirliği kazanmıştır. ZAMBAK KAĞIT, hem yurtiçindeki hem de yurtdışındaki projelerde gösterdiği performans sonucu, pek çok firmanın Türkiye, Kıbrıs, Doğu Avrupa ülkeleri, Rusya ve Türki Cumhuriyet’leri kapsayan bölgelerde, distribütörü olmaya hak kazanmıştır. 2010 yılından itibaren de, kendi markası ile müşteri ihtiyaçlarına özel olarak İtalyan ve Güney Kore teknolojisi ile tasarlattırdığı makinaları, kendi kalite standartlarında ve denetimi altında ürettirmektedir.

ZAMBAK KAĞIT markası için çalışılan fabrika, tesis ve atölyeler, ISO9001 ve CE (Avrupa Standartlarına Uygunluk) standartlarına sahip, yüksek kalitede makina üretimi yapan, 600 kişilik veya üzeri çalışanlı ekipler ile, 20.000m2 ila 100.000 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş teknolojik tesislerdir. Firmanın ürettirdiği makinalar patentli olup, tasarım ve üretim verimliliği konularında birçok ödüle sahiptir. Bu firmalar dünya üzerinde bilinen, çok sayıda üretici firmaya üstün kalitede makinalar sağlamıştır.

Temizlik kağıdı sektöründeki referanslarımız arasında Kimberly Clark, APP gibi sektörün önde gelen dünya devi firmalarının yanısıra, her ölçekte birçok firma bulunmaktadır. Türkiye’deki referanslarımızdan bazıları:Lila Kağıt, Viking Kağıt ve Selülöz A.Ş, Parteks A.Ş, Adnan A.Ş, AR Kağıt, Yöntem Gıda, Marmaris Kağıt (Bozatlı Kağıt), Mavi Beyaz, Forsa Kağıt, Toros Kağıt, Altun Kağıt, Serkan Kağıt, Hünkar Promosyon, Özgür Kağıt, Meytaş, Yalçın Kağıt, Ninova Kağıt, vb… Bölge ülkelerdeki diğer bazı referanslarımız: Azerbeycan:Arsenal Group, Metropolitan MMC, Azersun Holding, Ulusoy LLC. Ukranya:Mirus Company, Selux, S.I. Group Cooperation, Laboratory of Cleanliness Ltd. Almanya:Clean FIX, Mardini Warenhandel GmbH. Fas:Aevea Plus Sarl. Gürcistan:Zurab Tatishvili. Rusya Libya:Alekhella Co. Foods Importing. Bulgaristan:Balkan 2006 Ltd. Irak:Maral Co.

ZAMBAK KAĞIT, işbirliklerinden almış olduğu destekle, temizlik kağıtları, kağıt bardak imalatı, PS köpük tabak imalatı, ambalaj ve plastik sektöründeki değerli müşterilerine, anahtar teslim, yenilikçi, kalite ve üretkenliği artıran çözümler sunmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre makina üretimi, altyapı tasarımları yapan ve uygulayan ZAMBAK KAĞIT, vermiş olduğu satış sonrası servis ile de müşterilerini satış sonrasında da yalnız bırakmamaktadır. Ayrıca müşterilerine, gerekli operasyonel eğitimler vererek, donanımlı ve profesyonel kadrolarını kurmalarına da yardımcı olur.


Facebook
Twitter
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle