Astral Seyehat Kursu

 • Bu konu 1 yanıt içerir, 2 izleyen vardır ve en son 1 ay önce imageisst340
  tarafından güncellenmiştir.
 • Yazılar: 2

  MANNA HEDİYELİ ASTRAL SEYAHAT KURSUNA NE DERSİNİZ?Bu kurs sizi Astral Boyuta çıkaracak bilgiler barındırıyor…Kurs sürecinde rüyalarınız değişecek ve garip rüyalar görmeye başlayacaksınız. 
  Kursumuzda önce size Astral Seyahat hakkında detaylı bilgilendirmeler sunuyoruz…Sizi fiziken ve ruhen Astral Deneyim öncesi çok sıkı bir hazırlıktan geçiriyoruz….Subliminal olarak hazırladığımız özel frekans yüklenmiş olan müzikler ile bilincinizi hazırlıyoruz…Astral’da kendinizi korumanın, sağlıklı ve emniyetli bir şekilde çıkış yaparak geri dönmenin yollarını öğretiyoruz…Tüm bu süreçlerden sonra Astral Seyahat’e çıkmak için hazır olduğunuzda verdiğimiz bir çok teknik ile başarı sağlamanızı umud ediyoruz…Bu Astral Seyahat kursunda söylenenleri harfiyen yaptıktan sonra çıkış yapmanızı ? olacak şekilde değerlendiriyoruz…Bu kursta verdiğimiz eğitimler ve süreç, daha önce onlarca öğrencimizde tatbik edilmiş ve %70 civarında başarı elde edilmiştir…Haydi, Astral Seyahat yapmak için özel bir yeneteğiniz olmasına gerek yok, bu kurs herkes için muazzam bir deneyim olacaktır…Kursumuzu aldığınızda en geç 1 hafta içinde tarafınıza Soft Manna gönderimi yapılır. Manna’yı (Altın suyu) kursumuzu yapmaya başladığınız süreçte rahatlıkla kullanabilirsiniz ve bilincinizi açacak, epifiz bezininizde ki kireçlenmeyi yok edecek ve daha iyi bir bilince sahip olmanızı sağlamaya yardımcı olacaktır.

  isst340 bunu beğendi.

  Etiket: 

1 yanıt görüntüleniyor (toplam 1)
 • image
  Yazılar: 1

  Selamun Aleykum, ben bu kursa katilmak istiyorum.Sizinle nasil iletisime gecebilirim, cünki daha öncesinden sormak istedigim sorular var.

1 yanıt görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.