Benim oyunum

 • jioptret
  Üye
  Yazılar: 3

  Ben bir CS:GO oyuncusuyum ve burada oynayan olup olmadığını bilmek istiyorum. Muhtemelen şu anda piyasadaki en popüler FPS olduğunu ve herkesin oynadığını biliyorum, ama ben hiç denemedim. Peki, hiç oynadınız mı? Kaplamaları ve kılıfları hızlıca nereden alıyorsunuz? Bana verebileceğiniz herhangi bir tavsiye var mı?

  Etiket: 

3 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • image
  staaaaaay
  Üye
  Yazılar: 2

  Eğer Counter-Strike hayranıysanız, muhtemelen yıllardır oynuyorsunuzdur. Bir raundun kaybeden tarafında olmanın ya da takımınız teker teker yok edilirken iletişiminizin bozulmasının nasıl bir şey olduğunu bilirsiniz. Takım arkadaşlarınızla iyi bir ilişkiye sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz ve onlar gittiğinde onları asla kaybetmek istemezsiniz. Diğer oyuncular arasında öne çıkmanın pek çok yolu olduğunu biliyorsunuz – https://bloodycase.com/tr/free-cases adresinden yeni kostümler ve kılıflar!

  image
  archybows
  Üye
  Yazılar: 2

  Bahsettiğiniz siteyi duydum ve denemek için sabırsızlanıyorum. Yıllardır Counter-Strike oynuyorum ve oyun için bu kadar çok kostüm ve kılıf olması bence harika. Başka sitelerden birkaç kostüm satın aldım ama her zaman daha fazlasını arıyorum!

  image
  Yazılar: 1

  Boosthive is a trustworthy and reliable website offering services for Path of Exile (PoE) players. We provide a wide range of services, ranging from boosting, leveling, and crafting, to carrying, currency farming, and more. We have a team of experienced players who have been playing PoE for many years and are highly knowledgeable about the game and its mechanics. Our team is available 24/7 and is always on standby to provide you with the best possible service. With https://boosthive.eu/poe , you can be sure that you’ll get the best results in the shortest possible time. We guarantee our services 100% and we’re always ready to provide you with the best customer support.3 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
 


Benzer Konular