Bilgi Teknolojiler Bilgisayar Kursu

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 3 ay önce imagebilgiegitim tarafından güncellenmiştir.
 • Yazılar: 1

  Bilgi Teknolojileri BilgisayarKursu için en büyük öncelik öğrencinin memnuniyetidir. Her hangi bir eğitimi aldıktan sonra kendini eksik ya da yetersiz hisseden kursiyerimiz 1 yıl içinde ücretsiz kurs tekrar hakkına sahiptir. Tüm öğretmenlerimiz ilgili alanlarda üniversite mezunu, en az 5 yıl piyasa deneyimine sahip ve özel olarak oryantasyon eğitimi almış kişilerden oluşmaktadır. Eğitim kalitemizi görmek ve kurumumuzu tanımak için kurslarımıza misafir öğrenci olarak katılabilirsiniz. Eğitimler projeksiyon sunumu ile görsel anlatımla ve uygulamalı olarak yapılmaktadır.

  Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezi, Milli Eğitim Bakanlığından aldığı ruhsatla “Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Özel Öğretim Kurumu” olarak eğitim vermektedir.

  Bilgi Eğitim Merkezi, belli standartlara sahip kurumlara verilen “Autodesk Yetkili Eğitim ve Test Merkezi” ünvanına sahiptir.

  Tüm eğitimlerimiz için kurs sonunda E-devlet’te sorgulanabilen Üniversite onaylı Sertifikası alabilirsiniz.

  Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezinde eğitimler tercihe göre Sınıf ortamında Yüz Yüze Örgün Eğitim veya Uzaktan Canlı Online Eğitim olarak iki şekilde yapılabilmektedir.

  Eğitimlerimiz için http://www.bilgiegitim.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  EĞİTİMLERİMİZ

  Bilgisayar Kursu, Excel Eğitimi, İleri Excel Kursu, Muhasebe Kursu, Mikro Muhasebe Kursu, Genel Muhasebe Kursu, Grafik Tasarım Kursu, Web Tasarım Kursu, Php Programlama Kursu, WordPress Kursu, Autocad Kursu, 3D Max Kursu, Luca Muhasebe Kursu, Beyanname Kursu, Google Ads Eğitimi, Google Analytics Eğitimi, Sosyal Medya Eğitimi, Photoshop Kursu, Magento Kursu, On Parmak Klavye Kursu

  İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  Adres :
  19 Mayıs Mah. Büyükdere Cad. Tankaya Palas Apartmanı No:14 Kat:3 Daire:9
  Şişli – Mecidiyeköy / İSTANBUL

  https://www.turk5.com/firma/bilgi-teknolojileri-egitim-merkezi/

 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.