Bungalov Tatil Evleri

 • Yazılar: 2

  Bungalov Ev Kiralama
  Sık Sorulan Sorular ve Cevapları

  1. Bungalov ev fiyatları ne kadar?
  Lüks ahşap evlerden 5 metrekarelik çadır formatında bungalovlara kadar geniş bir yelpazeden bahsediyoruz. MAYIS HAZİRAN için mutfaklı lüks ahşap ev fiyatları gecelik ortalama kişi başı 100 $ iken küçük bir bungalovda oda kahvaltı 20 $ fiyatla konaklayabilirsiniz. Temmuz Ağustos için bu fiyatlar yaklaşık %40 daha yüksek olacaktır.

  2. Bungalov fiyatı nasıl belirlenir ve kalış süresi gereksinimleri var mı?
  Fiyat, bungalovun büyüklüğüne, yatak odası sayısı, ortak alanlar, mutfaklı olup olmaması, konumu, manzarası, denize yakınlığı, yemekli yemeksiz olması gibi çok farklı değişkene bağlıdır. Örneğin, denize sıfır bungalovların fiyatı daha yüksek olacaktır. Kalış sürelerine gelince günlük kiralık bungalovlarda (mutfaklı bungalovlar) genelde minimum 7 gece konaklama talep ediliyor. Yemek dahil hizmet veren işletmelerde ise asgari konaklama süresi şartı genelde bulunmuyor.

  3. Bungalov kiralama hizmetlerine neler dahil ve ne tür hizmetler alırım?
  Günlük kiralık bungalov evlerde (mutfaklı bungalovlar) siz gelmeden temizlik yapılmış olur. Kalacağınız süre uzunsa ve temizlik için size malzeme gerekiyorsa temizlik malzemesi alışverişi yapmanız gerekir. Zaten eve girdiğinizde ilk yapmanız gereken evdeki temizlik malzemelerinin yeterli olup olmadığını kontrol etmek olmalıdır. Bungalov ev kiralamada ev size teslim ediliyor, ev sahibinden ekstra hizmet talep edemezsiniz. Ancak evde bozulan, çalışmayan gereçler var ise elbette bu tür sorunları çözmek bungalov sahibinin sorumluluğundadır.

  4. Kiralık bungalovlarda ek maliyetler nelerdir?
  Genellikle elektrik, su ve benzeri maliyetler fiyata dahildir. Ancak elektrik ve su masrafları yaz aylarında arttığı için bazı bungalow sahipleri evlere sayaç kuruyor. Giriş ve çıkış tarihlerinizde ölçülerek check out sırasında sizden ayrıca ilave su ve elektrik parası talep ediliyor. Bu konuyu rezervasyonunuz sırasında netleştirmenizde fayda var.

  5. Bungalov kiralamanın otelde konaklamaya göre avantajları nelerdir?
  Bu, otellere ve bungalovlara bağlı olarak elbette değişebilir. Ancak genel olarak size tahsis edilmiş bir bungalov elbette bir otele göre daha fazla mahremiyet sağlar. İkincisi kiralık bungalovlarda kendi yemeğinizi kendiniz yaptığınız için hem daha düşük maliyetle yemek sorununu çözer hem de damak zevkinize göre bir sofra hazırlamış olursunuz.

  6. Kiralık bungalovlar için ne kadar süre önce rezervasyon yapmam gerekiyor?
  Bungalov evlere talep yoğun. Rezervasyonlar Ocak ayında başlıyor. Haziran ayına geldiğinde yüksek sezon için neredeyse yer kalmıyor. Gönlünüze göre bir kiralık bungalov bulmak istiyorsanız erken rezervasyon yapmanızda fayda var.

  7. Kiralık bungalov ev ödemeler nasıl yapılıyor?
  Rezervasyon sırasında sizden ortalama %20’lik kapora ödemesi yapmanız isteniyor. Kalan tutarı check in sırasında ödüyorsunuz. Ayrıca kaldığınız süre bungalovda yaratabileceğiniz herhangi bir zarar için depozito ödemeniz bekleniyor. Herhangi bir zarar oluşmadıysa check out sırasında depozitonuz size iade ediliyor.

  8. Bungalow rezervasyon iptal ücretleri var mı?
  Rezervasyonunuzu iptal etmek isterseniz kapora tutarınızı alıp alamayacağınız ev sahibinin vicdanına kalır. Eğer erken iptal ederseniz, ev sahibi bir başka kişiye aynı dönemi kiralama imkanı bulabileceği için kaporanızı geri ödeyebilir. Ancak son dakika iptal etmek isterseniz muhtemelen kapora tutarını geri alamazsınız.

  https://bungalovtatilevleri.com/

  Dosyalar:
  1. Bungalov Tatil Evleri

  Etiket: ,

 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.