Efe Kuluçka Makineleri yine yeni makine ile 2016 yılına damgasını vurdu

Anasayfa Forumlar   Tarım & Hayvancılık Efe Kuluçka Makineleri yine yeni makine ile 2016 yılına damgasını vurdu


Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son efekulucka efekulucka tarafından 1 yıl 12 ay önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #23410
  efekulucka
  efekulucka
  Katılımcı

  Efe Kuluçka Makineleri yine yeni makine ile 2016 yılına damgasını vurdu:

  Yeni nesil kuluçka makineleri artık viyol sistemi ile çalışmayacak ve tavuğun altında ki gibi yatay şekilde silindir ile yumurtalar çevrilecektir.
  yeni ürünümüzü incelemek için lütfen sitemizi ziyaret ederek daha geniş bilgi edinebilirsiniz.

  128 Hindi Yumurta Kuluçka Makinesi Efe 128 Kaz ördek gelişim çıkım Makianası. Efe Kuluçka özel üretim ile hindi, kaz, ördek gibi zor çıkımı olan yumurtalar için Efe Kuluçka Makineleri ve Ekipmanları tarafından üretilmiştir. EFE 128 Hindi Yumurta Kuluçka Makinesi nemi kendi ayarlar, fazla nemi hassas sensör sayesinde fanı çalıştırarak dışarı atar ve eksildiğinde nem oluşturur ve dengeyi her zaman sağlar. EFE 128 Hindi Yumurta Kuluçka Makinesi diğer kuluçka makineleri gibi ful otomatiklerden ayıran nemlendirme ve ısı sabitleme dir. EFE 128 Hindi Yumurta Kuluçka Makinesi içerisinde bulunan su deposu sayesinde nem üretme suyunu makinenin içinde bulunan su tankından alır. Özel üretim Kuluçka makinası viyol olmadan yumurtalar silindir üzerine yatay yatırılır ve zamanlaıyıcı ile belirli sürede 360 derece döndürülür. Bu kombine Kuluçka Makinesin de hem gelişim hemnde çıkım olur, yani tek kuluçka makinesi kullanarak 2 işlev yapılır. EFE 128 Hindi Yumurta Kuluçka Makinesi alaşamlı isolasyonlu sac panelden üretilmiştir ve soğuktan etkilenmez. Yalıtımlı EFE 128 Hindi Yumurta Kuluçka Makinesi elektrik tüketimi 21 günde ortalama 18-20TL arasında dır. –

  http://www.efekulucka.com/urun/128-hindi-yumurta-kulucka-makinesi

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.