Esenboğa Shuttle

  • Yazılar: 9

    Esenboğa shuttle sayesinde havaalanından yolcuların karşılanması ya da havaalanına ulaştırılması mümkündür. Çift yön olarak tercih edilebilecek hizmetler, müşteriler için tarih ve saat olarak belirlenir. Uçak bileti aldıktan sonra belli olan tarih için uygun şekilde kısa sürede rezervasyon oluşturulabilir.
    Esenboğa Shuttle Rezervasyon
    Hizmetlerden faydalanmak isteyen yolcular farklı şekillerde rezervasyon oluşturabilir. İletişim numarası üzerinden rezervasyon oluşturmak mümkündür. İnternet sitesi üzerinden kısa sürede pratik şekilde rezervasyon oluşturulabilir. Havaalanına gelen misafirlerin oteline ya da konaklayacağı yere ulaşımını sağlamak için karşılama için gönderilen aracın şoförü hizmet sunar.
    Havaalanına ulaşmak için uçuş saatinden önce araç talep edilebilir. Özel olarak gönderilen araç, eğitimli şoför eşliğinde zamanında ulaşım sağlar. Yolcunun konforu ve sağlığı konusunda gerekli bakımların yapılması, müşteri memnuniyetini destekler. Araçların içinde bulunan koltukların konforu ve araç içinde bulunan detayların sadeliği en ideal şekilde yolculuk yapılmasına yardımcı olur. Kolay şekilde Esenboğa shuttle rezervasyonu oluşturulabilir. Gidiş ve geliş için çift yön olarak rezervasyon oluşturulması mümkündür. Müşterinin mağduriyetini önlemek için farklı şekillerde hizmet seçenekleri sunulur.

  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.