Her ölçekte işletmelere yazılım çözümleri

 • Bu konu boş.
 • uyumsoft
  Üye
  Yazılar: 1

  1996 yılında %100 Türk sermayesi ile kurulan Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, 22. yılında yurtiçi ve yurtdışında bulunan 6 ofisi ve 200’ün üzerinde çalışana sahip uzman kadrosuyla 10 ülkede ve 45 sektörde faaliyet gösteriyor. İşletmelere teknolojik çözümler sunan kurumsal yazılım lideri Uyumsoft, yaklaşık olarak 6000 firmaya hizmet veriyor.

  Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), İş Zekâsı (BI), İnsan Kaynakları Yönetimi (HR) vb. çok sayıda alanda oluşturduğu bilgi teknolojileri yazılımları ve sunduğu danışmanlıkla Uyumsoft, Türkiye’nin lider yazılım firmaları arasında yer alıyor. Uyumsoft, ERP çözümleri ile kaynaklarını doğru yöneterek başarıya ulaşmayı hedefleyen şirketlerin, onlara rekabet avantajı sağlayacak destekleyici faaliyetlerini bütünleşik ve uyumlu bir şekilde yönetmesini sağlıyor.

  İnsana değer katan çözümler üreten Uyumsoft, Bilgiye Dayalı Yapılanma ve Yenilenme Modeli ile müşterilerinin stratejilerinin bilgi temelli olarak kurgulanabilmesine katkı sağlar. ERP, Sektörel Çözümler ve Kamu ile ilgili her konuda yardımcı olduğumuz gibi; i-dönüşüme dair her alanda siz değerli müşterilerimize destek oluyoruz. E-arşiv, e-fatura, e-defter, e-irsaliye, e-serbest meslek makbuzu, e-müstahsil makbuzu, e-mutabakat ve e-bilet gibi geniş ürün yelpazesine dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  Uyumsoft Bilgi Sistemleri

 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
 


Benzer Konular