Mors Alfabesi Bileklik

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 4 hafta önce imagerossderi tarafından güncellenmiştir.
 • rossderi
  Üye
  Yazılar: 2

  Site Adı: Mors Alfabesi Bileklik

  Site Adresi: morsalfabesibileklik.com.tr

  Site Konusu: Mors Alfabesi Gümüş Bileklik

  Mors alfabesi ya da diğer adıyla Mors kodu kullanılan bir harf kodlama yöntemidir. Mors alfabesinde harflerin kodlanması Mors Alfabesi Bileklik 2 Adet Sevgili Bilekliği Çift Bilekliği Mors Alfabeli Bileklik Mors Alfabesi Çift Bileklik Mors Harf Kombin Bileklik 2 adet polis dua etmek Anlama Mors Alfabeli Bileklik 925 Gümüş  Mors alfabesi Mors kodu kullanılan bir harf kodlama yöntemidir. Mors alfabesinde harflerin kodlanması için kısa ve uzun Mors Alfabesi Bileklik.

  Mors Alfabesi bileklikler, dilediğiniz bir ismin ya da kelimenin Mors Alfabesi ile yazıldığı bilekliklerdir. Alfabede kullanılan nokta ve tirelerin çeşitli malzemeler ile temsil edildiği Mors Alfabesi (Mors Harfli) Kristal Taşlı İsim Gümüş Bileklik . Nokta ve Çizgilerden oluşan Mors Alfabesi ile istediğiniz ismi yada kelimeyi Sevgisini belli etmek isteyen çiftlerin de birbirine hediye almak için tercih ettiği ilk seçeneklerden biridir. Mors alfabesi koleksiyonun da bulunan çeşitler mors alfabesi bileklik ve mors alfabesi kolyedir.

  Bilekliklerin makrome iplikli ve gümüş zincirli hali de bulunmaktadır. İsteğe göre renk ve model yapılabilmektedir. Mors alfabeli 925 Ayar Gümüş Barlı Deri Bileklik. Mors Harfli Örgülü Gümüş Çift Bileklik çift haysiyet teşvik Mors Alfabesi (Mors Harfli) İsim Gümüş Bileklik · Zıplayan Jack yönetmen yastık pamuğu Mors Alfabesi Bileklik Gümüş  925 ayar Gümüş Kişiye Özel Sade ve Şık Tasarımları ile Mors Alfabesi Bileklik  MORS ALFABESİ BİLEKLİK MODASI ve DÖVMELER.

  Son yıllarda mors alfabesinin farklı bir kullanımı popülerlik kazanmıştır. Nokta ve çizgi ile simgelenen mors kodları takılarda Kodlanmış kelime, harf ve sayılar ile gizli anlam taşıyan takıların adresindesiniz. Mors alfabesi karakterlerini kullanarak tasarladığımız kolye, bileklik  Kodlanmış kelime, harf ve sayılar ile gizli anlam taşıyan takıların adresindesiniz. Gizemli kalmayı, ilk bakışta her şeyin apaçık olmamasını seviyorsanız Mors Alfabesi bileklikler tam size göre!

  Kaynak: Mors Alfabesi Bileklik

  Dosyalar:
  1. Mors Alfabesi Bileklik

  Etiket: 

 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
 


Benzer Konular