Son yılların en temiz işi rent a car

Anasayfa Forumlar   Ulaşım & Taşımacılık Son yılların en temiz işi rent a car


Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son volkanrentacar volkanrentacar tarafından 1 yıl 6 ay önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #31639
  volkanrentacar
  volkanrentacar
  Katılımcı

  Evet çok kolay alıyorsun arabayı veriyorsun kiraya gecenin 03:30 unda kafayı bulmuş insanlar arıyor, haftaya denize gidecez araba varmı dayı diyor. Hizmet etmek varda böyle kişilere değil tabi. İş yok diye reklamlar verirsin, kimse yok bayram ve yaz ayları geldimi herkez arar zamanı gelince ve arz artınca arıyorlar. Yani 13 yıl oldu bin türlü insanla uğraş bu işi yaparken iyi düşünün. Hırlısı, hırsızı, alkoliği, delisi, manyağı her türlü insanla karşı karşıyasın.

  Şimdi birde eve teslim isteyenler var. O da ayrı bir dert niye yapıyorsun bu işi diyeceksiniz? Tabi her işin derdi olduğu gibi zevkide var. Düzgün insanlarda var işte onları bulmak sorun! Zor olan ne sanatcılar, ne iş sahipleri delikanlı kişilerde tanıdım. Çok beyfendi, çok hanfendi kişilerde çıkıyor karşınıza ama bu yüksek fiyatlı arabaları kiraya vermek onların takibini bakımını temizliğini yapmakda kolay değil tabi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.