Teknoloji Haberleri, Android ve Dizi!

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 1 yıl 1 ay önce imageseed
  tarafından güncellenmiştir.
 • Yazılar: 1

  Site adı: Geç Bunları
  Site adresi: https://gecbunlari.com/
  Açılış tarihi: –

  Sitenin amacı / tanıtımı:
  Hayatı teknoloji olan kişiler Geç Bunları sitesinden teknoloji haberlerini yakından takip edebilirler. Uzman yazarlar tarafından paylaşım yapılan web sitesi üzerinde her çeşit teknoloji haberleri yer alıyor. Tüm dünyadaki teknolojik gelişmeler itinayla site üzerinde paylaşılıyor. Yeni çıkan oyunlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişilerde web sitesini yakından takip edebilirler. Otomobil, bilgisayar, telefon ve teknolojiye dair her şeye site üzerinden kolayca ulaşılabiliyor. Geç Bunları sitesi son derece anlaşılır bir dille, asparagastan uzak bir şekilde paylaşımlarda bulunuyor. Teknoloji tutkunlarının en doğru şekilde bilgiye ulaşmalarını sağlıyorlar.

  Android Güncelleme Haberleri
  Android alanından haberlere erişmek isteyen kişilere de web sitesi üzerinden hizmetler veriliyor. Android güncellemeleri, uygulamalar ve onlarca bilgiye site üzerinden rahatça ulaşabilirsiniz. Androide gelecek tüm güncellemeler ve daha sonrasında kazanılacak özelliklere de site üzerinde yer veriyorlar.

  Dizi Önerileri
  Geç Bunları sitesi, dizi önerileri de yapıyor ve dizi sever herkesin aradığı türden diziyi keşfetmesini sağlıyor. En yeni diziler ve filmlerin izleyicileriyle buluşmasını sağlıyor. Uzay konulu dizi ve filmleri keşfetmek isteyen kişiler içinde site üzerinde paylaşımlara yer veriliyor.

  Oyun Tavsiyeleri
  Oyun bağımlıları site üzerinden oyun tanıtımlarını da takip edebilirler. Site üzerinden bildirimleri aktif hale getirerek son paylaşımlara anlık olarak ulaşabilirsiniz. Tanıtımı yapılan oyunlardan kolayca haberdar olabilirsiniz. Ayrıca oyun güncellemeleri de site üzerinde aktif bir şekilde paylaşılıyor. Oyun indirimleri hakkında da fikir sahibi olabileceğin bir alan yaratıyorlar.

  Dosyalar:
  1. Teknoloji Haberleri, Android ve Dizi!
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.