UPTION – Hızlı ve Kolay Para Transferi Artık Cebinizde!

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 2 yıl önce imagewebmaskar tarafından güncellenmiştir.
 • webmaskar
  Üye
  Yazılar: 2

  UPTION Nedir?

  UPTION, hesaplar arası yurtiçi ve yurtdışı para transferi yapabileceğiniz bir para transferi uygulamasıdır. Havale ve EFT gibi işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir ve bu işlem için gün ve saat beklemenize gerek yoktur. Kolay üyelik sistemi sayesinde kolayca üye olabilirsiniz. Üye olmak için yapmanız gereken tek şey kimlik taramasıdır. Sonrasında hesabınızı aktif hale gelecektir. Yurtiçi ve yurtdışına hızlı bir şekilde  7/24 havale gerçekleştirebilir ve işlem geçmişinizi görüntüleyebilirsiniz.

  Tüm kartlarınızdan mobil bankacılık yoluyla UPTION hesabınızı anında ve kolay bir şekilde para yükleyebilirsiniz. Böylelikle vakit kaybı yaşamazsınız. Mesajla Para İste seçeneği ile arkadaşlarınızdan para isteyebilir ve ortak harcama yaptığınız kişilere mesaj gönderebilirsiniz. Aynı zamanda arkadaşlarınızla ortak olarak yaptığınız harcamalara ait bilgileri ilgili kişilere toplu mesaj olarak gönderip ücreti tahsil edebilirsiniz.

  Hızlı QR kodu yöntemiyle Euro, TL, Dolar cinsi dövizlere ait dinamik QR kodları oluşturabilirsiniz. Bu QR kodları sayesinde ödeme ve tahsilat gerçekleştirebilir para transfer edebilirsiniz.

  Neden UPTION Tercih Edilmeli?

  Tüm işlemlerinizi anında gerçekleştirebilme ve çeşitli yollarla ilgili kişilere bilgi gönderme, para isteme gibi işlemleri tek tıkla gerçekleştirebilirsiniz. Mobil bankacılık aracılığıyla UPTION hesabınıza yüklediğiniz miktarları uygulamada oluşturduğunuz sanal kartlar aracılığıyla online ödemelerde kullanabileceğiniz gibi fiziksel kart çıkartabilirsiniz. Bu kartları anlaşmalı şubelerden temin edebilirsiniz.

  Bazı ATM’lerde bulunan kartsız işlem yoluyla IBAN numaranıza para transferi yapabilirsiniz. UPTION Transfer ile başka bir UPTION kullanıcısına para gönderebilir veya para alabilirsiniz. Para göndermenin, para yatırmanın ve ödeme yapmanın en kolay yolu UPTION sayesinde işlemlerinizi son teknoloji uygulamamız sayesinde hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamamızı Türkçe, İngilizce ve Rusça olmak üzere üç dil üzerinden kullanabilirsiniz.

  Android ve İOS sistemlerinin marketleri üzerinden uygulamamızı ücretsiz bir şekilde indirip kimlik taraması ile dakikalar içinde üye olup para yüklemesi gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. UPTION, yurtiçi ve yurtdışına isme, hesaba ve karta 7/24 para transferi yapmanıza imkan veren mobil uygulaması sayesinde sıradan mobil bankacılık uygulamaları gibi belli bir saat içerisinde EFT yapmanızı istemez, işleminizi anında gerçekleştirir. Özenle dizayn edilmiş ara yüzü sayesinde
  Kullanımı ve işlem yapması kolaydır.

  Site Adresi: https://www.uption.com.tr/bireysel

 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
 


Benzer Konular