Xml Bayilik Nedir?

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 2 ay önce imageErenbor
  tarafından güncellenmiştir.
 • Yazılar: 434

  Pek çok tüketici ihtiyaçlarının büyük bir bölümünü internet üzerinden satın almalarla gerçekleştiriyorlar. E-ticaret sisteminin popüler olmasından sonra giderek büyüyen bu sektör ise farklı çözümleri beraberinde getirmiştir. Bu sistemi gerek kendi işi gibi gerekse ek iş gibi kullanan pek çok insan bulunuyor. Dolayısıyla dijitalleşmenin hayatımıza girmesiyle artan online alışveriş sayesinde farklı bütçelere sahip olan insanlar da ticarete atılmış durumdalar. Ticaret derken aslında buradaki sistemin temelini de bilmekte fayda vardır. Bu nedenle xml bayilik nedir? Sorusuna yanıt vererek başlayabiliriz.

  XML Bayilik Nedir? Nasıl Alınır?
  En basit tanımlamayla bu sisteme stoksuz e-ticaret diyebiliriz. Yani aracılık ederek ürünlerin satışını yapmak ve bunun üzerinden para kazanmak. Ücretsiz xml bayilik veren bazı firmalar var. Bunlar ürünlerinin satışının daha hızlı olmasını sağlamak amacıyla bu tip hizmetler vererek hem kendileri kazanır hem de eticaret ile uğraşan kişilerin para kazanmasını sağlar.

  Bu yöntemde herhangi bir malın depolanması olmadığından dolayı satacağınız ürünün sayısına kendiniz karar verebilirsiniz. Bu ürünler tek bir gurup halinde de olabilir farklı sektörlere aitte olabilir. Satacağınıza kendiniz karar verirken sattığınız ürünlerin fiyatını da kendiniz belirlersiniz. Amacınız aracılık ederek para kazanmak olduğundan dolayı tedarikçi kendi kazanacağı parayı bilecektir.

  Sonuç olarak çok büyük sermayelere ihtiyacınız olmadan da bu sisteme giriş yapabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Firmamız size bu konuda destek sağlayacaktır.

 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.