Acar Kırtasiye

Acar Kırtasiye

Mimar Sinan Mah Yedpa Ticaret Merkezi No: 14/15 Ataşehir, İstanbul
994 görüntüleme

Acar Kırtasiye Büro Makinaları San.ve Tic.Ltd.Şti. ve Acar Matbaa Olarak 20.10.1997 yılında Yedpa Ticaret merkezinde kurulmuştur. Hem yurtiçinde hem de yurt dışında söz sahibi firmalarla çalışmaya başlayıp, müşteri portföyünü genişletmiştir. Kurumsal firmaların çalışma şartlarını bilip (kurumsal renkler ve kurumsal tasarımlarına sadık kalmak gibi) müşterilerimizin isteklerine hızlı bir şekilde cevap vererek, çıkacak sorunları önceden görerek önlemini alan firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyede tutmayı kendine amaç edinmiştir.

Çalışma ilkelerimiz; Her zaman kaliteli hizmet, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve doğru yönde müşteriyi yönlendirmektir. Bu ilkeleri benimseyerek üstlendiğimiz işin cinsi, şekli ya da ekonomik değerlerden ziyade hizmet verdiğimiz kişi ya da kuruluşların ihtiyaç duydukları ürünleri, kısa sürede, en kaliteli ve en ekonomik şekilde yapılmasına önem vermekteyiz.

ACAR KIRTASİYE ve MATBAA Olarak Amacımız sunduğumuz hizmetlerle, ihtiyaç duyulan her tür tanıtım faaliyetinde yanınızda olup, yoğun rekabet ortamının yaşandığı günümüz piyasalarında, bizlere güvenen dostlarımıza daha mükemmel ve daha kaliteli hizmetler vererek, mevcut ve potansiyel piyasa payımızı arttırmaktır.

Hedefimiz sizlerden aldığımız destek ile dünden bugüne, bu günden yarınlara büyüyerek ve yeni atılımlar yaparak ulaşmak, dayanışma içinde olduğumuz dostlarımıza çağdaş ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Birçok işiniz varken bir de matbaaya gidip kurumsal kimlik ihtiyaçlarınızı mı karşılayacaksınız?

ACAR KIRTASİYE olarak siz yerinizden kalkmadan kurumsal baskı ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri profesyonel olarak sunmaktadır.

Kırtasiye Toptan Fiyatına Perakende satış yapmaktadır. TÜRKİYE’nın her yerine ulaşarak geniş ağ yelpazesi ile satış yapılmaktadır.

KIRTASİYE MALZEMELERİ
KLASÖR -MEKANİZMALI DOSYA – SUNUM DOSYASI
DELGEÇ – ZIMBA – KALEM – HESAP MAKİNALARI
SÜMEN & MASA ÜSTÜ SETLERİ FOTOKOPİ & BİLGİSAYAR KAĞITLARI

MATBAA (MALİYE ANLAŞMALI)
KURUMSAL KİMLIK MATBU EVRAKLARI – İRSALİYE – FATURA
BROŞÖR – KATALOG – DERGİ – İNSÖRT – MASA SÜMENİ
MAGNET – ETİKET – ZARF – MENÜ – KARTON ÇANTA – SÜREKLİ FORM
CEPLİ DOSYA – MAKBUZ – BLOK NOT – DAVETİYE –

AMBALAJ ÜRÜNLERİ
BEYAZ ve SİYAH ÇEMBER – PLASTİK ve DEMİR TOKA
STREÇ – PAT PAT NAYLON – POŞET – AMBALAJ KAĞIDI
KOLİ BANDI – İP – ÇEMBER ARABASI
ÇEMBER SIKMA MAKİNASI – OTOMOTİK ÇEMBER MAK.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.