+90 212 853 42 67

Cumhuriyet Mh., 11. Caddesi,Sağlam Rezidans D:13 34510 Esenyurt/İstanbul, TürkiyeFirmamız, İstanbul Beylikdüzünde bulunmakta olup, Yeminli Tercümanlık Hizmeti, Noter Onaylı Tercümanlık Hizmeti, Fuar Tanıtım Tercümanlığı ve Turizm Tercümanlığı hizmetleri yerine getirmektedir.

Firmamız özellikle Türkiye’deki tüm üretici markalarına yurtdışındaki ithalat ve ihracat açılımlarını kolaylaştırmak maksadıyla, Yurtdışı Pazar Araştırması, İhracat & İthalat Danışmanlığı ve Lojistik Danışmanlığı hizmetlerini vermektedir. Firmamızın bu hizmetleri hızlı bir şekilde çözümlendirmesi maksadıyla Rusya, Kazakistan, Azerbaycan, Ukrayna, Kırgızistan, Özbekistan ve Bulgaristan ülkelerinde temsilcileri bulunmaktadır.

Müşterimiz talep ettiği takdirde malın fabrikadan çıkarılıp, ithalatçının malı gümrükten çekmesine kadar olan bütün ihracat operasyonunu gerçekleştirmekteyiz.

Ayrica firmamız dünyanın tüm resmi dillerinde her nevi sözlü ve yazılı tercüme hizmeti sunan sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olma amacindadir. Firmamız bünyesinde konularında uzman noter yemin belgeli tercümanları ile profesyonel bir kadro ile çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimizin tüm yabancı dil ihtiyaçlarına profesyonel, süratlı, ekonomik çözümler üretmektir.

Ithalat, ihracat, gumruk islemleri ve lojistik konularinda tecrübeli , yüksek yabanci dil bilgisine sahip uzman kadromuzla, destekledigimiz firmalarin ticari belgeleri, ihale dosyalari, sözleşme ve sartnameleri, lojistik ve gümrük belgeleri tercume islemlerini basarili bir sekilde yürütmekteyiz. Soz konusu tercume yetenegimizi dis ticaret bilgimizle birleştirerek siz degerli firmalarımıza en iyi hizmeti verme gayretindeyiz.

VİZYONUMUZ

Bilen, Anlayan, Düşünen, Öğrenen, Yaratan ve Gelişen Organizasyon.

MİSYONUMUZ

Müşteri Odaklı, Esnek, Kaliteli, Çözüme Yönelik Hizmet Vererek ARTI DEĞERLER YARATMAK.

HEDEFLERİMİZ

Kaliteli Hizmet Sunmak, Koşulsuz Müşteri Mutluluğu Uygulamak, Rekabet Edebilmek, Esnek ve Dürüst Olmak.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 853 42 67
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 28 km
AdresCumhuriyet Mh., 11. Caddesi,Sağlam Rezidans D:13 34510 Esenyurt/İstanbul, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.