+90 212 659 70 45

Tuna Mahallesi 714.Sok.No:52A Esenler/İSTANBULPlastik sektöründe 12 sene önce Kayseride başlayan maceramız , ELİT KARTONPLAST olarak , İstanbul‘da polipropilen ve policarbon malzemeler başta olmak üzere hizmet vermektedir. Ambalaj,paketleme,otomotiv,kırtasiye, mermercilik,beyaz eşya,inşaat, mobilya,çiçekçilik,tarım,sera,reklam ve gemicilik sektörleri ayrıca tasarım gücüne bağlı olarak daha da geniş bir yelpazede birçok sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilen üretim ağımız, firmaların ihtiyaçlarını, yüksek kaliteyi ilke edinmiş eleman ve makine parkurları ile en kısa sürede karşılamaktadır. Sektörün plastik kutu ,plastik koli ve plastik ambalaj konusunda nelere ihtiyacı olduğunu tam olarak kavramış ve her türlü çözümü üretebilen nitelikli ve uzman kadromuz ile tasarım gücümüzü birleştirip sizlere sunmaktayız.

Firmamız günümüz piyasasında ,plastik kutu , plastik koli ve plastik ambalaj sektöründe devamlılığı sağlamak adına , her türlü alanda kendini devamlı yenilemek ve bunun tabii şartı olarak kalitemizi ürün ve hizmet bazında yükseltmek,ürün yelpazemizi günden güne artırarak bu paralelde müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmaktır.

Özetle hedefimiz; kalitemizi devamlı yüksek tutarak, en kısa zamanda ve en uygun koşullarda müşterilerimize sunmaktır.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 659 70 45
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletIstanbul
Mesafe: 11 km
AdresTuna Mahallesi 714.Sok.No:52A Esenler/İSTANBUL
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler       
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.