+90 542 804 09 55

Osmangazi Mahallesi, Alsancak Caddesi, No: 83/B Sancaktepe İstanbulEsis Mühendislik Şirketi Enerji ve elektrik endüstrisi sektörüne ürün tedariği konusunda uzmanlaşmıştır.

20 yılı aşkın uluslararası piyasa tecrübesiyle; deneyimli, genç ve uzman yönetim ve teknik kadrosuyla; iyi üne sahip, güvenilir ve profesyonel uluslararası işbirlikçileri ile bizler kendimizi elektrik ve enerji sektöründe, elektrik üretim, iletim, dağıtım ve büyük ve orta ölçekli endüstrilerde en profesyonel ve uzmanlaşmış test ve görüntüleme sistemlerinin kaynağı olarak görmekteyiz.

Verimli aktivitelerimiz ile kısa sürede Türkiye piyasasında kendimize yer edinmiş olup sattığımız ürenler ve satış sonrası desteğimiz ile farkımızı yaratmış bulunmaktayız.

Avrupalı ortaklarımız ile Türkiye pazarında bulunup; onların ürünlerini sunmaktan ve yerel teknik servislerini sağlamaktan, işlerimizi yaparken dürüst ve en iyi şekilde müşterilerimize ulaşmaktan, onları teknik ve profesyonellik bakımında en üst düzeyde memnun etmekten gurur duymaktayız.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 542 804 09 55
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 22 km
AdresOsmangazi Mahallesi, Alsancak Caddesi, No: 83/B Sancaktepe İstanbul
Sektör,
Anahtar Kelimeler      
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.