+90 356 214 66 20

Gazi Osman Paşa Bulvarı No:158 TokatKÖKNAR DANIŞMANLIK, Eğitim, Danışmanlık ve Organizasyon konularında alternatif çözümler üretmek amacıyla, KOSGEB bünyesinde Dış Uzman olarak uzun yıllar çalışmış Ahmet Köknar tarafından Nisan 2011 yılında kurulmuştur. Kamu Kurum ve Kuruluşlarının, Sivil Toplum Örgütlerinin, Meslek Odalarının koordinasyonları ile merkez ve ilçelerdeki küçük ve orta ölçekli esnaf, tüccar ve sanayicilerimize hizmet götüren bir köprü vazifesini 5 yıla yakın bir süre başarıyla yerini getirmiştir.

KÖKNAR DANIŞMANLIK, Danışmanlık kültürünü daha etkin uygulamak ve yaymak amacı ile “SORUN DEĞİL ÇÖZÜM ÜRETİR” sloganından yola çıkarak müşteri memnuniyeti esaslı hizmet sunmaktadır. Kuruluşunun üzerinden kısa süre geçmesine rağmen sürekli kendini geliştiren, öğrenen, yenileyen dinamik kadrosu ile talep edilen hizmete en uygun çözümleri sunmaktadır.

KÖKNAR DANIŞMANLIK, Tokat ilinde başlattığı Danışmanlık ve Eğitim hizmetlerini kısa sürede il dışına taşımayı başarmış ve birçok proje ve eğitim organizasyonunu başarı ile yürütmüştür.

VİZYON: Ulusal sektörde, müşterilerimize; istek ve beklentilerinin ötesinde hizmet sunarak, en güvenilir, işini en iyi en doğru ve hızlı şekilde yapan, etik değerlere bağlı tek firma olmak.

Ulusal ve uluslar arası Tüm Sektörlerde ……

MİSYON: Köknar Danışmanlık Eğitim Organizasyon olarak Tokat ve merkez ilçelerde vermiş olduğumuz hizmetleri, faaliyet alanımızı kapsayan tüm şehir ve ilçelerinde yaygınlaştırmak. Güvenilir, dinamik, çözüm üreten ve tecrübeli kadromuzla, tercih edilen ilk firma olmak.

FAALİYET ALANLARIMIZ

KOSGEB KOBİ Projeleri,
Girişimcilik Projeleri,
AB Projeleri,
Kırsal Kalkınma Projeleri,
Kalkınma Ajansları Projeleri (OKA,MARKA,MEVLANA, (Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı) Projeleri,
Marka Tescil İşlemleri,
CE İşaretleme,
Eğitim Danışmanlığı ve Organizasyon,
İthalat ve İhracat,
Matbaa ve Promosyon,
Reklam Çalışmaları,
Kalite Yönetim Sistemleri Danışmanlığı ve Belgelendirme (ISO 9001 ve Türevleri),
ÇED Raporları.

Sizi de Aramızda Görmekden Onur Duyarız…………………..Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 356 214 66 20
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletTokat
Mesafe: 644 km
AdresGazi Osman Paşa Bulvarı No:158 Tokat
Sektör,
Anahtar Kelimeler        
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.