+90 534 2215222

Karagümrük Mahallesi, Özgür Sokak, Fatih, TürkiyeHasta turizmi; Hastanın karşılanması, Otele yerleştirilmesi, otel masrafları, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, laboratuvar’da doktorunun istediği Marker’lerin yapılması, son teknoloji ilaçlı PET-CT tarama, iki dilde radyolog raporu hazırlama, tarama öncesi kullanılacak ilaç ve tüm ulaşım ücretleri, +1 refakatçi’nin otel ve yemek masrafları dahil olmak üzere paket bir hizmettir.

Hastanın işlemleri maksimum iki günde yapılır ve ülkesine uğurlanır. En iyi fiyat garantisi sunuyoruz. Sürpriz bir maliyet veya ek ücret yok. Sizin memnuniyetiniz bizim garantimiz. 
Biz sizin yanınızdayız. 

Whatssapp ve viber iletişim no: +905342215222. Lütfen danışınız. 

PET-CT, Pet tarama, MR ve Diğer görüntüleme hizmetleri. Laboratuvar hizmetleri. Doktor danışma ve sağlık danışma hizmetleri. 

Onkoloji, Nöroloji, Ortopedi, MS hastalığı konusunda en özel doktorlar ile hastalara en iyi ve uygun fiyatı sunmaktayız.
 
Sağlık sektöründeki hasta istismarını önlemek ve en uygun fiyata sağlık hizmeti aldırmak adına faaliyet göstererek yolumuza devam ediyoruz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 534 2215222
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 4 km
AdresKaragümrük Mahallesi, Özgür Sokak, Fatih, Türkiye
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler        
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.