Sky Tercüme

Sky Tercüme

Doğu Mh., Ortanca Caddesi, No:49/12 34890 İstanbul, Türkiye
1,296 görüntüleme

SKY TERCÜME olarak, Pendik- Tuzla- Dudullu- Deri Org. San. Bölg. ve Çerkezköy /Tekirdağ şubesi olmak üzere, 15 yıllık bir süreçte tercüme hizmeti vermekteyiz.

Her biri alanında uzman olan profesyonel tercümanlarımız kadromuzla tüm dünya dillerinde ve tüm konularda çeviri hizmetleri vermekteyiz.

Çeviri işlerinizle ilgili olarak, sizlere çok uygun teklifler sunmaya hazırız.

Özellikle hacimli işlerinizde çok uygun fiyatlandırmalar yapmamız mümkündür.

Kaliteden ödün vermeden, ancak müşteri memnuniyeti ve çıkarlarını da göz önüne alacak şekilde makul fiyatlandırmalar yapabiliriz.

Noter tasdiği gerektiren işlerinizde sizin adınıza Noter tasdiklerini yapıp, evrak takiplerinizi yapabiliriz. Evraklarınızı kargo ya da kurye ile tarafınıza teslim edebiliriz.

Gerek gördüğünüz takdirde ofisinize gelerek, yüz yüze görüşüp daha detaylı bilgilendirme yapabilir, fiyat teklifimizi sunup, gerekli görürseniz sözleşme yapabiliriz.

Size en yakın şubemiz ile iletişime geçmeniz yeterli… Evrak ve dokümanlarınızı mail ya da farklı şekillerde bize ulaştırdığınız anda fiyatlandırması, teslim tarihi ve diğer prosedürler hakkında ivedilikle bilgi verilip; işin onayından sonra da işin uzmanı olan tercümanlarımız aracılığıyla makul olabilecek çok kısa sürelerde çeviri işinizi yapıp teslim edebiliriz.

www.skytercume.com adresimizi ziyaret ederek firmamız hakkında bilgi alabilir, referanslarımızdan bazılarını görebilirsiniz.

SKY TERCÜME

PENDİK : 0216 390 29 10
TUZLA : 0216 701 11 02
DUDULLU : 0216 364 20 19
DERİ ORG. SAN. BÖLG. : 0216 394 26 02
ÇERKEZKÖY : 0282 726 15 12


YouTube

Videoyu yükleyerek YouTube'un gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Videoyu yükle

Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.