Ataşehir Kurye

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 8 ay önce imagemotokuryem tarafından güncellenmiştir.
 • Yazılar: 2

  Liberty Express, paketinizin teslimatı için size iki seçenek sunar, istediğiniz Şubeden teslim alabilir veya paketlerinizin istediğiniz adrese teslim edilmesini veya teslim edilmesini talep edebilirsiniz.

  Ataşehir Kurye Nedir?

  Liberty Express hesabınızı oluşturduğunuzda , bir adrese teslimat seçeneğini seçin, adresi yazın ve bundan sonra tüm paketleriniz o varış noktasına ulaşacaktır. Teslimat adresini istediğiniz kadar değiştirebilirsiniz.

  Ataşehir Kurye Nasıl Çalışır?

  Güvenlik nedeniyle teslimat yapmadığımız bölgeler var, bölgenizin uygun olup olmadığını öğrenmek için acentelerimizden biriyle iletişime geçin , ancak paketinizi her zaman size en yakın şubemizden teslim alabilirsiniz.

  Ataşehir Kurye Ücretsiz İade

  Ataşehir kurye, beğenmediğiniz veya işinize yaramayan bir şeyi satın alma riskine asla girmemeniz için size çevrimiçi alışveriş paketlerinin iadesini ve destekli satın alımları sunar. Başka bir Ataşehir kurye bir mağazadan çevrimiçi satın alma işlemi yaptıysanız ve iade etmeniz gerekiyorsa ilk adım, iade işleminin nasıl yapılacağını öğrenmek için satıcıyla iletişime geçmektir.

  Çoğu satıcı parayı orijinal ödeme yöntemine iade eder, bazıları gelecekteki satın alımlar için kredi verir ve bazıları ürünü iade etmeyi istemez. Bir ürünü iade etmek için iade kılavuzu istemek üzere bizimle iletişime geçin .

  Ataşehir Kurye Sık Sorulan Sorular

  Ataşehir Kurye ve Ticari Hizmeti Nedir? Genellikle ticari amaçlar için ve tam gümrük işlemleri gerektiren yüksek hacimli alımlar. Dolu Konteyner Yükü (FTL) ve Yükten Az (LTL) içerir. Liberty Express ayrıca ABD üzerinden kamulaştırılmadan kargo geçişi için gümrüklü kargo hizmeti sunmaktadır.
  Ataşehir kurye sevkiyatı nasıl işliyor? Ticari Kargo hizmeti %100 kişiye özeldir ve Kilit Müşteri Yöneticilerimizden birinin katılımıyla sağlanır. Bir görüşme ayarlamak ve size nasıl hizmet verebileceğimizi belirlemek için bizimle iletişime geçin.
  Ataşehir moto kurye sevkiyatı ile ilgili işlemler: Bir Kilit Müşteri Yöneticisiyle İletişime Geçin

  Kaynak: https://atasehir.motokurye.org.tr/

  Dosyalar:
  1. Ataşehir Kurye
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
 


Benzer Konular