Elektronik Sigara Nedir?

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 2 yıl önce imageErenbor tarafından güncellenmiştir.
 • Erenbor
  Üye
  Yazılar: 472

  Elektronik sigara vip ürünlerinin ne olduğu da birçok insan tarafından merak edilmektedir. Elektronik sigarayı kullanan insanların büyük bir kısmı, sigarayı bırakmak amacıyla bu eşyaları kullanmaktadır. Elektronik sigara tamamen teknolojik bir alettir ve bu sigarayı kullandığınız süre içerisinde nikotin alma ihtiyacı duymazsınız. Bu nedenle sigarayı bırakmak amacı güden insanların büyük bir kısmı, her gün sigara almak yerine; elektronik sigara alarak sigarayı bırakma teşebbüsünde bulunmuştur.

  Elektronik sigaradan çıkan dumanlar size, sigara içtiğinizi hissettirmektedir. Bu ürünlerden bir tanesi de İqos olmuştur. İqos ya da elektronik sigara kullanarak, sigarayı daha rahat bırakmanız ve kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmanız mümkün olacaktır. Bu ürünler birçok yerde satılmaya devam etmektedir. Siz de sigarayı bırakmak ve daha rahat nefes almak istiyorsanız, bu ürünlerden bir tanesini alabilirsiniz.

  İqos Nedir?
  İqos da elektronik sigara çeşitlerinden bir tanesi olmuştur. İlaç kullanıyorsanız, nikotin ihtiyacınızı rahatlıkla giderebilirsiniz. Ancak alacağınız nikotinin vücudunuza herhangi bir zararı olmadığı için; sigara içmekten birçok farkı vardır. Bu nedenle sigara içmek yerine kendinize bir iqos edinip, sigarayı rahatlıkla bırakabilirsiniz.

  İqos kullandığınız süre içerisinde, vücudunuzun nikotin ihtiyacı da giderilebileceği için; sigara içmeye ihtiyaç duymayacağınızdan da emin olabilirsiniz. Faka; iqos kullanmak istiyorsanız, tütününüzü kendiniz almanız gerekmektedir. Bu ürünler ise; birçok yerde satılmaya devam etmektedir. Dilerseniz internet üzerinden de bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
 


Benzer Konular