Rusya ve Avrasya Haberleri

Forum Forumlar   Ülkeler Rusya Rusya ve Avrasya Haberleri

Etiket: ,

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • #281
  marina55555
  marina55555
  Participant

  Haber7.ru – Son Dakika Rusya Haberleri

  Doğru haberi, en hızlı şekilde almak, bugün her zamankinden daha önemli. Geç gelen bir haberin değeri olmadığı gibi, yanlış bir haber de hem telafisi mümkün olmayan mağduriyetlerin yaşanmasına hem de tesisi yıllar alan profesyonel itibarın zedelenmesine yol açabilir.

  Sağlıklı bilgiye en kısa sürede ulaşmak için çözüm, güvenilir ve etkin bir haber kaynağını tercih etmektir. Kurulduğu günden bu yana Haber7.ru, hız ve güven ile kaliteli habercilik anlayışını birleştirerek, doğru bilgiyi okuyucularına hızlı bir şekilde ulaştırmak için gayret ediyor.

  Vizyonumuz, Türkiye, Rusya ve tüm BDT ülkelerindeki gelişmelerin nabzını tutarak, ülkemiz, bölgemiz ve Dünya için en güvenilir haber kaynağı olmak.

  Misyonumuz, ilkeli, kaliteli ve hızlı yayıncılık anlayışıyla ulusal ve uluslararası medyanın en çok tercih ettiği haber portalı olmak. Ülkemizin ve bölgemizin dünya haber ağı içinde, daha doğru ve daha güçlü biçimde yer almasına katkıda bulunmak. Yurt dışı ve yurt içi büroları ve çok dilli yayıncılık anlayışıyla ülkeler, kültürler, kıtalar ve medeniyetler arası haber köprüleri kurmak. Bunun için ulusal ve uluslararası ölçekte medya kurumlarıyla ilişkileri güçlendirmek. Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve bunlara en hızlı şekilde adapte olmak.

  Haber7.ru, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Herhangi bir haberden dolayı rahatsız olan, haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirler. Bize ulaşan talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler için gereği yapılıp, tarafınıza bilgi verilecektir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarlar sorumludur. Haber portalımız, harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bize haber, basın bülteni ve davetiye göndermek için info@haber7.ru adresini ya da iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.