MNG Elektrik Elektronik Sistemleri

MNG Elektrik Elektronik Sistemleri

Yaşamkent Mahallesi, 3158. Cadde, 31/1, Çankaya/Ankara
1,196 görüntüleme

Gelişen ve büyüyen iş konsepti içerisinde ihtiyaç duyacağını umduğumuz; elektronik sistemler ile sizlere hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

MNG ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLER TİC. Kurucularının elektronik sektöründe, 20 yıllık bilgi birikimi ve deneyimine sahip olup, sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacı ile 2009 yılında kurumsallaşmıştır. Satış öncesi ve sonrası müşteri odaklı bir firma olmayı temel prensip edinmiştir.

Hizmetlerimiz

– Kamera sistemleri
– Merkezi uydu anten sistemi
– Kablolu kablosuz alarm
– Görüntülü diyafon sistemi
– Aydınlatma sistemleri
– Elektrik proje taahhüt
– Araç kamera sistemleri
– Araç takip sistemleri
– Kartlı şifreli geçiş sistemleri
– Parmak izi personel takip

Deneyimli yöneticileri, teknik elemanları ve büro personelleri ile oluşan mng elektronik tic. üstün teknoloji, ürünleri ve garanti kapsamında ev, ofis, mağaza, dükkân, Büyükşehir, il, ilçe, belde belediyeler, okul, fabrika, depo, iş ve alışveriş merkezleri petrol istasyonları vb. açık ve kapalı alanlara kamera sistemleri, alarm sistemleri, kartlı şifreli geçiş sistemleri, personel devam takip sistemleri yangın ve sabotaja karşı kurmuş olduğu sistemlerle sizlere hizmet vermektedir.

Bakım Onarım
Kurumunuzdaki kamera sistemleri, güvenlik sistemleri, bilgisayar sistemleri
ve tüm elektronik cihazların periyodik temizliği, bakım ve onarım için size uygun şartlarda kaliteli hizmetlerimizle yanınızda olmayı hedefliyoruz. Bize bir telefon etmeniz, mail atmanız yeterli. www.mngelektronik.com adresinden sitemizi ziyaret edebilir firmamız ve yaptığımız
İşlerle ilgili görsellere ulaşabilirsiniz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.