Ramer Kozmetik Promosyon Pazarlama san ve tic. ltd. şti

Ramer Kozmetik Promosyon Pazarlama san ve tic. ltd. şti

Halkalı Merkez, Eski Bağlar Cd. 8-2, 34303 Küçükçekmece/İstanbul, Türkiye
911 görüntüleme

KATRE PAK olarak en önemli unsurun hizmet sektöründe olduğuna inanmış ve bu konuda sıfır tavizle çalışmayı amaç edinmiş bir kuruluşuz. Bu çerçevede tüketicilere iyi şartlarda paketlenmiş ürünleri temin ederek kaliteli ürünler halinde ve geniş ürün yelpazesiyle ulaşabilecekleri en yakın noktalara kadar servis vermektir. Bu yolla tüketiciler en kısa sürede ihtiyaç duydukları kaliteli ürünlere KATRE PAK markasıyla ulaşacaklardır.

Bugüne kadar hijyen, temizlik ve sağlık kurallarını Avrupa Birliği normlarına uygun olarak yürüten firmamız bundan sonrası içinde aynı kriterleri uygulayacaktır. Genç ve profesyonel kadromuzla hijyen ve kalitenin kesiştiği nokta olarak gıda ambalajlanmasında yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyoruz.

Üretim parkurumuzda 5 renk flexo baskı makinesi,4 adet ıslak mendil makinesi,1 adet yemek seti ambalaj makinesi,2 adet toz dolum makinesi,1 adet şeker eleme ve 1 adet şeker kurutma makinesi mevcut olup aylık 5.000.000 (Beş Milyon) adet sıvı dolum ve ıslak mendil,5.000.000 (Beş Milyon) adet de toz dolum üretim kapasitesine sahiptir.

Hizmet Noktalarımız; Havayolu Şirketleri, Oteller, Turizm ve Seyahat Şirketleri, Restaurantlar, Cafeler, Fast Food Zincirleri, ilaç Firmaları, Kozmetik Firmaları, Hastaneler, Akaryakıt İstasyonları vs.

Ürünlerimiz:

– Mendil Grubu ürünlerimiz; Kolonyalı Mendil, Islak Mendil, Parfümlü Mendil, Antiseptik Mendil, Dezenfektan Mendil, Alkollü Mendil vs.

– Toz Dolum Ürünlerimiz; Beyaz Şeker, Esmer Şeker, Kahve Kreması, Gold Kahve, Klasik Kahve, Poşet Tuz, Poşet Karabiber, Poşet Pul Biber vs.

– Sıvı Dolum Ürünlerimiz; Sıvı Yağ, Şampuan, Kozmetik Ürünleri vs…

– Setli Ürünlerimiz; Kahvaltı Setleri, Yemek Setleri, Çay Setleri, Kahve Setleri, başlıca ürün gruplarımızdır.

Kalite Hedeflerimiz; Müşteri istek ve beklentilerini en doğru şekilde tespit ve analiz ederek müşteri memnuniyetini arttırmak ve kalite taleplerini gerçekleştirmek, kalite yönetim sisteminin etkinliğini ve sürekli iyileştirilmesini sağlamak, ulusal ve uluslararası ilgili standartlara uymak, tedarikçilerimizin ürün ve hizmet kalitesini arttırmak amaçlı işbirliği yapmak, çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamaktır.

Bu amaç ile bundan sonraki dönem içerisinde sizler gibi saygın firmaları çalıştığımız firmalar arasında görmekten onur duyacağız.

SAYGILARIMIZLA;


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.